Trwa ładowanie...
dbtlcmu

"Sfotografowano mnie na ulicy z Jakubiak i jest sensacja"

- Sfotografowano na ulicy kilka osób i robi się z tego wielką sensację. To przerażające. Przecież nie jest tajemnicą, że znam Elżbietę Jakubiak - powiedział w TOK FM europoseł PiS Paweł Kowal.

Share
dbtlcmu

W "Super Expressie" opublikowane zostały zdjęcia ze spotkania kilku członków PiS, w tym Kowala, z Elżbietą Jakubiak i Joanną Kluzik-Rostkowską. W związku z tym pojawiły się spekulacje, że także Paweł Kowal może opuścić partię.

Zapytany o to, czy odchodzi z PiS Kowal mówi: - Nie wydaje mi się, żeby dzisiejszy dzień był dobry do jakichkolwiek deklaracji na temat wewnętrznej sytuacji w PiS. Jak dodaje, robienie sensacji z tego, że ktoś go sfotografował z Elżbietą Jakubiak pod parasolem na ulicy Wiejskiej, ułożył te zdjęcia, a potem je opisał, wydaje się przekraczać granice tego, na co dorośli ludzie - którzy chcą być traktowani poważnie w polityce - mogą sobie pozwolić.

- Co zrobię po wyborach samorządowych, to powiem dopiero po wyborach. Teraz nie będę włączał się w ten spór - stwierdził europoseł PiS.

dbtlcmu

Podziel się opinią

Share
dbtlcmu
dbtlcmu
Więcej tematów