Trwa ładowanie...

Bunt w Rosji? Sensacyjne informacje z Ukrainy

Oleksij Daniłow, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy stwierdził, że w Rosji szykuje się bunt, który doprowadzi do rozpadu i fragmentacji Federacji Rosyjskiej.

Władimir PutinWładimir PutinŹródło: PAP
d3nwmk8
d3nwmk8

Takie hipotezy Daniłow przedstawił w swoim tekście dla portalu Ukrinform. Oświadczył, że drugiego marszu na Moskwę na wzór butnu Wagnera z czerwca tego roku nie będzie, ale w Rosji już się szykuje bunt, który doprowadzi do fragmentacji Federacji Rosyjskiej.

Daniłow uważa, że Ukraina wie o tym, kto przewodzi rebelii i jak przebiegają przygotowania.

d3nwmk8

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rosyjskie linie mogą się posypać? “Tak samo było z Chersoniem”

"Myślę, że to już nie będzie kampania. Przypomnijmy jak nastąpił upadek ZSRR w 1991 roku. To już dojrzewa, już się tam tłoczą, to powszechnie znany fakt i rozumiemy, kto tym kieruje i jak się to dzieje" - napisał.

Daniłow uważa, że to tylko kwestia czasu. Według niego poważna choroba Ramzana Kadyrowa także będzie miała wpływ na ten proces.

Wojskowy zauważył, że "żyjące własnym życiem rosyjskie grupy oligarchów powinny zapomnieć o pokoju po szalonej decyzji Putina po rozpoczęciu wojny".

Świat jest gotowy?

Odpowiadając na pytanie, czy partnerzy międzynarodowi są gotowi na rozpad Rosji, napisał: "Wielu jest tego świadomych, ale niektórzy uważają, że ten proces można kontrolować i zakładać, że nie pozwolą na rozpad Rosji. Mogę powiedzieć, że nikt nie będzie miał na to wpływu, Rosja będzie zmuszona do fragmentacji i na pewno stanie się to za naszego życia" - stwierdził.

d3nwmk8

"Żadna siła tego nie zatrzyma, ponieważ jest to proces historyczny" - zakończył.

źródło: Ukraińska Prawda

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3nwmk8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

d3nwmk8
Więcej tematów