Trwa ładowanie...
d2vpuw2

Senator Wadim Tyszkiewicz rozważa odejście. Apel Władysława Kosiniaka-Kamysza

Wadim Tyszkiewicz rozważa oddanie mandatu senatora, jednocześnie w mocnych słowach zwracając się do PiS. Władysław Kosiniak-Kamysz zareagował. - Nie wolno się poddawać, bo ci, co głoszą nienawiść, zwyciężają - podkreślił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Władysław Kosiniak-Kamysz chce jak debaty prezydenckiej
Władysław Kosiniak-Kamysz chce jak debaty prezydenckiej (East News, Fot: Wojciech Stróżyk)
d2vpuw2

Okazało się, że jest kolejny kandydat do wyścigu o fotel prezydencki. Mowa o Piotrze Liroyu-Marcu. Władysław Kosiniak-Kamysz, który również chce startować w wyborach, w programie "Graffiti" Polsat News podkreślił, że wszystkich traktuje poważnie, ale nie jest przekonany, czy Liroyowi-Marcowi uda się zebrać 100 tys. podpisów. Przypomniał, że ten polityk nie dostał się do Sejmu.

Kosiniak-Kamysz czeka na ogłoszenie terminu wyborów. Zaznaczył, że brakuje mu debat. - Ile czasu zostanie na wymianę poglądów? (...) Nie będę czekał na pozwolenie ze strony PiS, żeby się spotykać z wyborcami. Każdy termin jest dobry, jak będzie znany. Ważne, żeby to zostało ogłoszone - podkreślił.

Mówił również o ustawie kagańcowej, która budzi obecnie ogromne emocje. Kosiniak-Kamysz podkreślił, że gdyby był prezydentem, to by ją zawetował. - Ta ustawa jest batem na sędziów dla aparatu władzy - tłumaczył. Andrzej Duda jest jednak jej zwolennikiem, czemu dał wyraz w swoich mocnych przemówieniach.

d2vpuw2

Zobacz też: Robert Biedroń adoptuje Pierwszą Damę. Szef sztabu kandydata tłumaczy niecodzienny pomysł

Szef ludowców mówił też o relacjach polityków różnych partii. - Dwa obozy muszą okładać się maczugami po głowie. Nie wierzę, że chcą szacunku i współpracy - ocenił.

Senator brzydzi się polityką. Władysław Kosiniak-Kamysz reaguje

d2vpuw2

Wadim Tyszkiewicz nie jest w stanie znieść nienawiści i rozważa złożenie mandatu senatorskiego - zauważył Tomasz Machała. - Nie powinien rezygnować, nie można się zrażać tylko dlatego, że niektórzy zachowują się w nieodpowiedni sposób. Nie wolno się poddawać, bo ci co głoszą nienawiść, zwyciężają - podkreślił Kosiniak-Kamysz.

Przypomnijmy, że Tyszkiewicz zwrócił się bezpośrednio do prezesa PiS. - Pośle Kaczyński, wraz ze swoją świtą, bądźcie przeklęci - podkreślił.

Przeczytaj także: Wadim Tyszkiewicz gotów oddać mandat senatora? "To był emocjonalny wpis, po nieprzespanej nocy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2vpuw2

Podziel się opinią

Share

d2vpuw2

d2vpuw2
d2vpuw2
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów