Trwa ładowanie...

Senator PiS wydaje album o Jarosławie Kaczyńskim. W środku zdumiewające zdjęcie

Takiego Jarosława Kaczyńskiego jeszcze nie znaliśmy. Na archiwalnym zdjęciu z wieczoru wyborczego po wygraniu wyborów prezydenckich przez Lecha Wałęsę prezes PiS pozuje w objęciach dwóch kobiet, a na głowie ma czapkę z napisem "Sex instructor". Takie zdjęcie znajdzie się w albumie, który przygotowuje senator PiS Grzegorz Czelej. Album będzie poświęcony historii rodziny Kaczyńskich.

Senator PiS wydaje album o Jarosławie Kaczyńskim. W środku zdumiewające zdjęcieŹródło: Forum, fot: Adam Chelstowski
d2gjbef
d2gjbef

Senator PiS ma już skompletowane zdjęcia do albumu. – Będzie kilka hitów. Fotografie nigdzie wcześniej niepublikowane i pokazujące Jarosława Kaczyńskiego od innej strony. Mamy problemy z ustaleniem autorów niektórych zdjęć, dlatego prace trochę się przeciągają, ale album jest już właściwie gotowy – mówi Wirtualnej Polsce Grzegorz Czelej.

Senator założył wydawnictwo, w którym ze względu na pracę w parlamencie czasowo nie pracuje. Jednak to właśnie firma, w której ma udziały, ma wydać album o prezesie PiS i jego rodzinie. Uwagę z pewnością przyciągnie szczególnie fotografia z imprezy zorganizowanej na część Lecha Wałęsy. Jarosław Kaczyński pozuje na niej z koleżankami, a na głowie ma czapkę z napisem "Sex instructor". Zgromadzone przez senatora zdjęcia pochodzą od rodziny i znajomych Jarosława Kaczyńskiego.

O Czeleju było ostatnio głośno, ponieważ zrezygnował z funkcji wicemarszałka Senatu. – Musiałem to zrobić z powodów osobistych – tłumaczy. Z kolei w 2013 r. "Dziennik Wschodni" poinformował, że wydawnictwo senatora wydało broszurę zalecającą edukację seksualną dzieci nawet poniżej czwartego roku życia. Polityk PiS tłumaczył wówczas, że nie decyduje o zleceniach przyjmowanych przez firmę.

d2gjbef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gjbef
Więcej tematów