Trwa ładowanie...
d33hrsw

Sekundy od tragedii. Wskoczył na tory tuż przed rozpędzonym pociągiem

Rozpędzone pendolino zbliżało się do katowickiej stacji kolejowej. Nagle, jeden z podróżnych oczekujących na inny pociąg, postanowił przebiec przez tory. Od śmierci dzieliło go najwyżej kilka sekund.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stacja Katowice-Piotrowice.
Stacja Katowice-Piotrowice. (Youtube.com)
d33hrsw

W sieci pojawiło się nagranie ze stacji kolejowej Katowice Piotrowice. "Miał być to zwykły przejazd i dodatkowo w pięknym jesiennym słońcu, ale niestety idiotów nie brakuje" - skomentował autor nagrania, twierdząc, że zdarzenie miało miejsce w czwartek (19.10), a widoczny na filmie pociąg to Express InterCity Premium relacji Bielsko Biała - Gdynia Główna.

Na nagraniu widzimy zbliżające się pendolino, oraz młodego mężczyznę, który w ostatniej chwili postanawia przebiec przez tory. Przerażony maszynista ostrzegawczo trąbi, ale mężczyzna nie cofa się i w ostatniej chwili wskakuje na drugi peron.

"Wystarczyłyby dwie sekundy i byłoby po nim!" - piszą internauci. Niektórzy zwracają uwagę, że decyzja podróżnego była kompletnie niezrozumiała - mężczyzna nigdzie się nie spieszył. Gdy o włos uniknął zderzenia z pociągiem, jakby nigdy nic, wyjął telefon i przechadzał się po sąsiednim peronie.

d33hrsw

Podziel się opinią

Share

d33hrsw

d33hrsw
Więcej tematów