Trwa ładowanie...
dm5tlyj

Sejm i Senat pochwaliły się zdjęciami. "Znajdź różnice"

Na stronach i profilach internetowych Sejmu i Senatu opublikowano zdjęcia ze spotkania z Nancy Pelosi, przewodniczącą Izby Reprezentantów amerykańskiego Kongresu. Magda Fitas-Dukaczewska, była tłumaczka Donalda Tuska, zestawiła fotografie i oceniła: "mali ludzie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta Witek i Tomasz Grodzki spotkali się z Nancy Pelosi
Elżbieta Witek i Tomasz Grodzki spotkali się z Nancy Pelosi (Facebook.com)
dm5tlyj

Tłumaczka Magda Fitas-Dukaczewska, która była obecna między innymi podczas rozmowy Donalda Tuska z Władimirem Putinem, zauważyła różnicę między zdjęciami opublikowanymi przez Sejm i Senat. "Prawda według marszałek Witek. Mój komentarz - 'Mali ludzie'" - napisała.

Na zdjęciu, którym chwali się Senat jest marszałek tej izby Tomasz Grodzki, na fotografii udostępnionej przez Sejm już nie. Mowa o zdjęciach głównych.

dm5tlyj

Jednak zarzut ukrywania Grodzkiego byłby niesłuszny, bo w galerii na stronie internetowej Sejmu marszałek Senatu występuje i opisie pojawia się jego nazwisko.

Zobacz też: Andrzej Duda coraz odważniej o sędziach. "Powinniśmy rozpocząć Duda-exit"

dm5tlyj

Witek, Grodzki i Pelosi

Zdjęcia uwieczniły wtorkowe spotkanie Witek i Grodzkiego z Nancy Pelosi, przewodniczącą Izby Reprezentantów amerykańskiego Kongresu. Politycy złożyli kwiaty przy Ścianie Straceń obok Bloku 11 na terenie byłego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau. W ten sposób uczczono zbliżającą się 75. rocznicę wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau.

dm5tlyj

Po oddaniu hołdu ofiarom amerykańska delegacja zwiedziła były niemiecki obóz Auschwitz. Nancy Pelosi w księdze pamiątkowej Muzeum Auschwitz napisała: "Ku pamięci każdej pojedynczej osoby, która została zabita w Auschwitz - niech spoczywają w pokoju i obyśmy wszyscy zobowiązali się wypełnić przysięgę: „Nigdy więcej!".

Przeczytaj także:

Tomasz Grodzki spotkał się z Nancy Pelosi. Poruszyli dwa ważne tematy

dm5tlyj

Kulisy listu kongresmenów do prezydenta Dudy. To przygrywka przed przemówieniem Pelosi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

dm5tlyj

dm5tlyj
dm5tlyj
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów