Trwa ładowanie...
d4n1wc4

Sasin u Lisickiego: w sprawie Misiewicza nie dopełniono pewnych formalności

Paweł Lisicki w programie WP rozmowa ze swoimi gośćmi poruszył temat sytuacji w MON i kontrowersji wokół Bartłomieja Misiewicza. Jacek Sasin przyznał, że w sprawie nominacji Bartłomieja Misiewicza na stanowisko członka zarządu PGZ "nie dopełniono pewnych formalności".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Lisicki
Paweł Lisicki (WP)
d4n1wc4

Polityk PiS odniósł się też do kontroli CBA w spółkach Skarbu Państwa.

- Nie uważamy, że jesteśmy aniołami, chcemy kontrolować samych siebie - w odróżnieniu do naszych poprzedników - powiedział Sasin.

Skomentował też sytuację w stolicy i stwierdził, że mieszkańcy Warszawy powinni móc wypowiedzieć się w referendum ws. odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Stanisław Huskowski z koła Europejscy Demokraci, powiedział, że wciąż jest "patriotą Platformy" i dobrze życzy Grzegorzowi Schetynie, chociaż "ocenia go negatywnie".

- Ryszarda Petru znam od dziecka i bardzo go cenię, ale nie przejdę do Nowoczesnej. Mnie wybrali wyborcy PO - powiedział Huskowski.

Czołowi publicyści, najważniejsi politycy, dynamiczna formuła - codziennie o 9:00 zapraszamy na "WP rozmowa" program publicystyczny Wirtualnej Polski. Dziennikarze kojarzeni z różnymi stronami politycznego spektrum - Jacek Żakowski w poniedziałek, Kamila Baranowska we wtorek, Sławomir Sierakowski w środę, Paweł Lisicki w czwartek i Jacek Gądek w piątek skomentują wraz z zaproszonymi gośćmi najważniejsze bieżące wydarzenia polityczne. Na program będą składały się dwie rozmowy z politykami z różnych stron sceny politycznej. Odcinek "WP rozmowa" potrwa około 20 minut. Program będzie nadawany na żywo na stronie głównej Wirtualnej Polski. Najciekawsze fragmenty z programu będzie można również obejrzeć po emisji każdego odcinka na stronach Wirtualnej Polski.

d4n1wc4

Podziel się opinią

Share

d4n1wc4

d4n1wc4
Więcej tematów