Trwa ładowanie...

Sasin u Lisickiego: w sprawie Misiewicza nie dopełniono pewnych formalności

Paweł Lisicki w programie WP rozmowa ze swoimi gośćmi poruszył temat sytuacji w MON i kontrowersji wokół Bartłomieja Misiewicza. Jacek Sasin przyznał, że w sprawie nominacji Bartłomieja Misiewicza na stanowisko członka zarządu PGZ "nie dopełniono pewnych formalności".

Share
Sasin u Lisickiego: w sprawie Misiewicza nie dopełniono pewnych formalności
Źródło: WP
d1znxhw

Polityk PiS odniósł się też do kontroli CBA w spółkach Skarbu Państwa.

- Nie uważamy, że jesteśmy aniołami, chcemy kontrolować samych siebie - w odróżnieniu do naszych poprzedników - powiedział Sasin.

Skomentował też sytuację w stolicy i stwierdził, że mieszkańcy Warszawy powinni móc wypowiedzieć się w referendum ws. odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Stanisław Huskowski z koła Europejscy Demokraci, powiedział, że wciąż jest "patriotą Platformy" i dobrze życzy Grzegorzowi Schetynie, chociaż "ocenia go negatywnie".

- Ryszarda Petru znam od dziecka i bardzo go cenię, ale nie przejdę do Nowoczesnej. Mnie wybrali wyborcy PO - powiedział Huskowski.

d1znxhw

Czołowi publicyści, najważniejsi politycy, dynamiczna formuła - codziennie o 9:00 zapraszamy na "WP rozmowa" program publicystyczny Wirtualnej Polski. Dziennikarze kojarzeni z różnymi stronami politycznego spektrum - Jacek Żakowski w poniedziałek, Kamila Baranowska we wtorek, Sławomir Sierakowski w środę, Paweł Lisicki w czwartek i Jacek Gądek w piątek skomentują wraz z zaproszonymi gośćmi najważniejsze bieżące wydarzenia polityczne. Na program będą składały się dwie rozmowy z politykami z różnych stron sceny politycznej. Odcinek "WP rozmowa" potrwa około 20 minut. Program będzie nadawany na żywo na stronie głównej Wirtualnej Polski. Najciekawsze fragmenty z programu będzie można również obejrzeć po emisji każdego odcinka na stronach Wirtualnej Polski.

d1znxhw

Podziel się opinią

Share
d1znxhw
d1znxhw
Więcej tematów