Trwa ładowanie...
d495d1d

Rzeszów: traktor zderzył się z karetką

Ciężko chory pacjent, przewożony karetką pogotowia, która zderzyła się we wtorek przed południem z traktorem na międzynarodowej trasie A-4 zmarł w szpitalu w Dębicy, do którego przewieziono go po wypadku.

d495d1d
d495d1d

O śmierci pacjenta poinformował ordynator oddziału urazowo-ortopedycznego w dębickim szpitalu.

Wiesław Dybaś, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie poinformował, że w wyniku zderzenia ranne zostały jeszcze trzy osoby: kierowca karetki, sanitariusz i traktorzysta, który prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu stwierdzono 0,82 promila alkoholu.

W traktorze był prawdopodobnie jeszcze pasażer, który uciekł zaraz po wypadku. Ale mamy jego rower, więc wkrótce go znajdziemy - dodał Dybaś.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed południem na międzynarodowej trasie A-4 w miejscowości Podgrodzie koło Dębicy. Nietrzeźwy traktorzysta wyjechał nagle z drogi podporządkowanej i zderzył się z jadącą na sygnale karetką. W wyniku tego zderzenia karetka zjechała z nasypu wpadła do rzeczki. Trwa wydobycie pojazdu, w związku z tym przejazd na drodze A-4 w okolicy Podgrodzia jest utrudniony. (ajg)

d495d1d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d495d1d
Więcej tematów