Trwa ładowanie...
d40rk1z

Ryszard Terlecki dostał pytanie o reformę sądownictwa. "Kto to jeszcze się tym interesuje?"

- Kogo to jeszcze interesuje, że parę osób się tam przyspawało do swoich stanowisk i próbuje jakoś utrzymać swoje dochody, przywileje? - pytał dziennikarzy Ryszard Terlecki. Szef klubu PiS uważa, że kwestia reformy sądownictwa nie cieszy się już popularnością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Terlecki uważa, że reforma sądownictwa w Polsce interesuje tylko kilku urzędników w Europie
Ryszard Terlecki uważa, że reforma sądownictwa w Polsce interesuje tylko kilku urzędników w Europie (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
d40rk1z

Wicemarszałek Sejmu został poproszony o komentarz do decyzję Naczelnego Sądu Administracyjnego, który wstrzymał wykonywanie uchwał KRS dotyczących powołania sędziów Sądu Najwyższego do Izby Cywilnej oraz Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych.

Ryszard Terlecki uznał jednak, że to mało pociągająca sprawa. - Droga pani, kto to się jeszcze tym interesuje? Kto się w ogóle w tym można wyznać, co się dzieje w tym sądownictwie? Kogo to jeszcze interesuje, że parę osób się tam przyspawało do swoich stanowisk i próbuje jakoś utrzymać swoje dochody, przywileje? - stwierdził.

d40rk1z

Gdy usłyszał, że polskim sądownictwem interesuje się Europa, odpowiedział "umiarkowanie, w Europie interesuje to paru urzędników".

W środę NSA powiadomił o postanowieniu wstrzymującym wykonanie uchwały KRS dotyczącej powołania sędziów do Izby Karnej SN.

Zobacz także: Decyzja ws. ekshumacji. Płażyński: żałuję, że musiało do tego dojść

Źródło: 300polityka.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d40rk1z

Podziel się opinią

Share

d40rk1z

d40rk1z
Więcej tematów