Trwa ładowanie...
d4cnl0k

Ryszard Kalisz wpadł w furię w studiu. Dostało się mediom

Ostatnie tygodnie nie są łatwe dla Ryszarda Kalisza. Byłemu politykowi lewicy zmarła mama, a później musiał mierzyć się "medialną nagonką" na jego żonę. Ktoś doniósł, że kobieta pod wpływem alkoholu kierowała samochodem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Kalisz uważa, że na jego żonie dokonano medialnego linczu
Ryszard Kalisz uważa, że na jego żonie dokonano medialnego linczu (East News, Fot: Justyna Rojek)
d4cnl0k

Ryszard Kalisz pojawił się na antenie Polsat News po kilkutygodniowej przerwie od mediów. Były polityk jest oburzony tym, jak została potraktowana jego żona. - Urządzono na nią bezprzykładną i bezprawną nagonkę - powiedział.

Wyraźnie zdenerwowany Kalisz mówił, że ma żal do mediów, które naruszyły prawo i dobra osobiste jego żony. Przypominał, że do momentu prawomocnego wyroku obowiązuje domniemanie niewinności i anonimizacja danych. - Ile Ryszard Kalisz ma żon? Jedną! Czyli wiadomo, o kogo chodzi! - mówił zbulwersowany polityk.

"Dmuchała 12 razy"

Ryszard Kalisz opisuje okoliczności zatrzymania jego żony i tego, co ze sprawą działo się później. - Ludzie, którzy z nią rozmawiali, mówili, że była zupełnie trzeźwa. Była badana alkomatem 10 razy i za każdym razem wykazywał zero - mówił mecenas. 12 próba skończyła się wynikiem 2,5, ale po 10 minutach miała o ponad promil mniej - opisywał były poseł.

d4cnl0k

Czytaj też: Zmarła matka Ryszarda Kalisza. "Najukochańsza i najwspanialsza"

Skarżył się też, że cały czas nie ma dostępu do akt sprawy. Jak przekonywał, do momentu "wycieku" informacji, nie miał ich nikt poza prokuraturą. - Przeciek był po dwóch tygodniach od zdarzenia. Co się wcześniej z tą informacją działo? - pytał Kalisz.

Zobacz także: Ryszard Kalisz o seksaferze Stefana Niesiołowskiego

Mecenas dał do zrozumienia, że atak na jego żonę jest nieprzypadkowy. - Olechnowicz, Niesiołowski, Palikot. Czy pan jest osobą naiwną? - wyliczył Kalisz, pytając prowadzącego. Rozmowę zakończył mocnym przesłaniem do tabloidów, które jego zdaniem prześladują jego rodzinę: "wara od moich dzieci, wara od mojej teściowej!"

Masz news, ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij nam na dziejesie.wp.pl!

d4cnl0k

Podziel się opinią

Share
d4cnl0k
d4cnl0k
Więcej tematów