Trwa ładowanie...
d19jtvb

Ryanair odwołuje 110 lotów. Wszystkiemu winne strajki we Francji

Ryanair został zmuszony do odwołania aż 110 lotów, które miały się odbyć 12 września. Ponad 20 tys. pasażerów irlandzkiej linii nie wyleci z europejskich lotnisk z powodu strajku kontrolerów ruchu we Francji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
20 tys. pasażerów Ryanaira zostało na lodzie
20 tys. pasażerów Ryanaira zostało na lodzie (Shutterstock.com)
d19jtvb

- Rząd Prezydenta Macrona zapowiedział znaczną zmianę francuskiego prawa pracy - ale wydaje się, że nic się nie zmieni patrząc na to, co dzieje się ze związkami zawodowymi ATC - mówi Kenny Jacobs z Ryanaira. - Rok 2016 był rekordowym, jeśli chodzi o strajki ATC, a francuskie stowarzyszenia kontroli ruchu lotniczego ogłosiły w tym tygodniu kolejne akcje strajkowe. Żałujemy, że w związku z tym zostaliśmy zmuszeni do odwołania 110 lotów 12 września 2017 r.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Pasażerowie, których loty przypadają na ten dzień będą informowani o statusie lotów drogą emailową i za pomocą sms-a. Status można też sprawdzić samemu pod adresem www.ryanair.com. Wśród odwołanych połączeń są loty m.in.: z Londynu, Paryża, Dublina, Santorini, Rzymu czy Wrocławia. Informacje będą aktualizowane w ciągu dnia.

d19jtvb

Zobacz, ile możesz odzyskać za opóźniony lot:

"Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane przez Generalny Strajk Kontrolerów Ruchu Lotniczego, który jest całkowicie poza naszą kontrolą" - brzmi komunikat na stronie przewoźnika. Osoby, których lot został odwołany, mogą ubiegać się o zwrot pełnych kosztów biletu lub zmienić lot za darmo.

Zależy Ci na dobrym wyglądzie, ale masz ograniczony budżet? Zobacz, jakie zniżki oferuje strona Elnino Parfum wyprzedaże.

d19jtvb

Podziel się opinią

Share
d19jtvb
d19jtvb
Więcej tematów