Trwa ładowanie...

Rutkowski daje 10 tys. zł za informacje o tym, gdzie jest zaginiona Ewa Tylman

W poszukiwania zaginionej w weekend 26-letniej poznanianki włączył się Krzysztof Rutkowski. Jeden z zakładanych przez niego scenariuszy zakłada, że być może została odurzona i porwana.

Rutkowski daje 10 tys. zł za informacje o tym, gdzie jest zaginiona Ewa TylmanŹródło: Facebook
d141lrq
d141lrq

Cały czas nie wiadomo, co się stało z Ewą Tylman. 26-letnia poznanianka po raz ostatni była widziana o godz. 3:40 - obraz z kamery monitoringu jednego z tramwajów zarejestrował, jak siedzi na murku przy ul. Mostowej w towarzystwie kolegi, z którym wcześniej wyszła z jednego z klubów w okolicach Starego Rynku. Tam oboje mieli się rozdzielić, problem w tym, że kolega kobiety niczego nie pamięta, co ponoć nigdy wcześniej nie zdarzało mu się po wypiciu alkoholu. Zdaniem Krzysztofa Rutkowskiego, który zaangażował się w poszukiwania, może to wskazywać na to, iż ktoś dosypał jakiegoś narkotyku do napojów zarówno Ewy Tylman i jej towarzysza, aby później ją uprowadzić. Sam mężczyzna deklaruje współpracę z biurem Rutkowskiego.

- Zgodził się na badanie przy użyciu wariografu. Będziemy też badać, czy w jego organizmie nie było środków toksycznych - wyjaśnia Krzysztof Rutkowski.

Znany z udziału w wielu innych poszukiwaniach zaginionych detektyw zapowiada też ponowne przeszukanie terenów nadwarciańskich, jak i samej rzeki.

- Wykorzystamy do tego m.in. drony - mówi.

d141lrq

Chociaż to droga poszukiwań już jedynie zwłok, rodzina Ewy Tylman ciągle wierzy, że kobieta żyje i uda się ją odnaleźć.

- Cokolwiek by się nie stało, Ewka, jeżeli nas słyszysz, to szukamy cię i znajdziemy - mówił podczas konferencji prasowej Piotr Tylman, brat zaginionej.

Biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego oferuje 10 tys. zł za informacje o tym, gdzie znajduje się Ewa Tylman lub jej ciało. Wszelkie pomocne informacje można przekazywać, dzwoniąc pod numer telefonu 600 007 007.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d141lrq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d141lrq
Więcej tematów