Trwa ładowanie...
ds35i2c

Rubik namawia Polki do strajków. W komentarzach piekło

3 marca ruszyły Strajki Kobiet i potrwają do 10 dnia tego miesiąca. Anja Rubik udostępniła na Instagramie listę miast, gdzie odbywają się manifestacje. Spotkało się to z krytyką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modelka znów wystawiła się na krytykę
Modelka znów wystawiła się na krytykę (Instagram.com, Fot: Anja Rubik)
ds35i2c

Za strajkami stoi oddolna organizacja Ogólnopolski Strajk Kobiet. To ona stoi za najsłynniejszą dotąd demonstracją - Czarnym Wtorkiem. W promocję kolejnych zaangażowały się znane Polki, w tym Anja Rubik. Teraz promuje Międzynarodowy Strajk Kobiet, którego kumulacja będzie miała miejsce 8 marca.

W ostatnich miesiącach modelka niejednokrotnie dała znać, co sądzi o rządzie PiS. Nie tylko pojawiła się na proteście w Warszawie, ale również rozpoczęła kampanii na rzecz edukacji seksualnej #SexEdPL. Zrobiło się o niej głośno nie tylko u nas, ale również za granicą. Rubik udzieliła kilku wywiadów, w których jawnie skrytykowała Prawo i Sprawiedliwość.

Najnowszy post modelki na Instagramie to tzw. repost – udostępniła grafikę z informacją o strajkach. Pod nią pojawiły się komentarze, również uderzające w Rubik. "Nie moim imieniu!", "Splendor, popularność, zysk, ignorancja", "Nie macie prawa mówić za wszystkie kobiety", "Myślę, że się ostro pod tą blond koafiurą poprzewracało" – czytamy. Niedawno 30-latka wyznała, że czuje się wrogiem publicznym nr 1 z powodu swoich poglądów.

ds35i2c

Zobacz także: Białoruska modelka pogrąży prezydenta Trumpa?

ds35i2c

Podziel się opinią

Share
ds35i2c
ds35i2c
Więcej tematów