Trwa ładowanie...
dk0w2hd

Rozpoczęły się Warszawskie Targi Językowe

W jaki sposób skutecznie uczyć się języków obcych, czym kierować się przy wyborze szkoły językowej oraz jak przygotowywać się do nowej matury z języków obcych - odpowiedzi na te pytania można znaleźć odwiedzając Pierwsze Warszawskie Targi Językowe - Perspektywy 2001.

dk0w2hd
dk0w2hd

Impreza rozpoczęła się w sobotę na Politechnice Warszawskiej. Wstęp na targi i wszystkie imprezy towarzyszące jest wolny.

W targach bierze udział prawie 60 wystawców. Swoje stoiska przygotowały renomowane szkoły języków obcych, instytuty językowe, biura turystyki językowej, wydawcy podręczników i książek obcojęzycznych.

Dzisiejszy dzień targów jest poświęcony nowej maturze. Metodycy z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej zorganizowali spotkania dla maturzystów dotyczące próbnych egzaminów maturalnych z matematyki i języków obcych.

Odwiedzający targi uczniowie szkół średnich i maturzyści szukali przede wszystkim różnych testów egzaminacyjnych oraz dobrych, tanich kursów językowych.

Targi potrwają 3 dni. W niedziele i w poniedziałek szkoły językowe będą prezentować nowe sposoby i metody nauczania języków obcych.

Organizatorem imprezy jest jeden z miesięczników edukacyjnych oraz Politechnika Warszawska we współpracy z Ministerstwem Edukacji. (pn)

dk0w2hd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk0w2hd
Więcej tematów