Trwa ładowanie...
dgafxzb

Rasistowski atak na polskiego kierowcę autobusu w Londynie

Polski kierowca autobusu został zaatakowany przez agresywnego Brytyjczyka po tym, jak ten zwrócił mu uwagę, iż nie zakupił biletu na przejazd. Mężczyzna nie miał ani karty miejskiej ani biletu, a na zwrócenie uwagi zareagował agresją. Wpadł w furię i próbował zaatakować Polaka. Wulgarnie go wyzwał i próbował zaatakować. Kierowcę obronili pasażerowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rasistowski atak na polskiego kierowcę autobusu w Londynie
(Shutterstock.com)
dgafxzb

Polski kierowca miejskiego autobusu w Londynie został zaatakowany przez jadącego na gapę Brytyjczyka. Mężczyzna walił pięściami i pluł w szybę oddzielającą pasażerów od kierowcy próbując ją rozbić i krzyczał do Polaka: „Jesteś pier*nym Polakiem? Spieprzaj do swojego kraju! To jest nasz kraj ty pier*ny idioto!” - donosi polishexpress.co.uk.

Mężczyzna nie przebierając w słowach lżył naszych rodaków mówiąc, że to wszyscy Polacy w Anglii to "nielegalne pi*dy", które "przyjeżdżają nieleganie".

Kiedy nie udało mu się dostać do kierowcy, wpadł w jeszcze większą furię i zaczął demolować autobus waląc pięściami w przednią szybę autobusu łamiąc przy tym wycieraczki. W końcu mu się otworzyć szybę kierującego i zaczął go szarpać. Kierowca wezwał policję, a pasażerowie, którzy filmowali całe zajście interweniowali udzielając pomicy kierowacy.

dgafxzb

Podziel się opinią

Share

dgafxzb

dgafxzb
Więcej tematów