Trwa ładowanie...

Radosław Fogiel żartuje po wizycie Schetyny w RE. "Pójdzie za współudział"

Obraz "krwawych walk", który pojawia się w mediach, nie oddaje rzeczywistości - tak Radosław Fogiel, zastępca rzecznika Prawa i Sprawiedliwości komentuje doniesienia o tarciach w Zjednoczonej Prawicy po wyborach. Komentuje również wizytę lidera PO Grzegorza Schetyny w Strasburgu.
Share
Radosław Fogiel i Jarosław Kaczyński
Radosław Fogiel i Jarosław KaczyńskiŹródło: East News, Fot: Rafał Oleksiewicz/REPORTER
d3q81qs

Radosław Fogiel, nowy poseł PiS i zastępca rzecznika partii Jarosława Kaczyńskiego o braku konfliktów w rządzącym obozie przekonywał na antenie radiowej Jedynki. - W Zjednoczonej Prawicy rozmawiamy zawsze i często. Ten obraz "krwawych walk", który pojawia się w mediach, nie oddaje rzeczywistości - mówił Fogiel.

- Ta medialna otoczka może pomóc komuś w popuszczeniu emocji - przyznał jednak, dopytywany o sytuację w Zjednoczonej Prawicy. Stwierdził również, że to Mateusz Morawiecki pozostanie szefem nowego rządu, a zmiany w jego gabinecie będą niewielkie.

- Zmiany w rządzie? Wybory to zawsze okazja do zmian, ale dużych niespodzianek bym nie oczekiwał - powiedział zastępca rzecznika PiS.

d3q81qs

Rzecznik prezydenta: nie będzie państwowego marszu 11 listopada z udziałem Andrzeja Dudy

Komentując wizytę lidera Platformy Obywatelskiej w Strasburgu i stwierdzenie Schetyny o próbie podważenia wyniku wyborów przez PiS, Fogiel zauważył, że opozycja również złożyła protesty.

- Mówiąc żartem: jeśli nas za to zamkną, to Grzegorz Schetyna pójdzie siedzieć za współudział - komentował. - KO też złożyła protesty. To normalna procedura i to Sąd Najwyższy, a nie PiS, będzie rozstrzygał w tej sprawie - dodał Fogiel.

d3q81qs

Pytany o akcję prorównościową "Tęczowy piątek" w szkołach, nowy poseł PiS stwierdził, że zasady organizacji tego wydarzenie powinni sprawdzić kuratorzy.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3q81qs

Podziel się opinią

Share
d3q81qs
d3q81qs
Więcej tematów