Trwa ładowanie...
Radosław Fogiel gościem programu "Tłit"
tłit

Radosław Fogiel gościem programu "Tłit"

Michał Wróblewski zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dziś w programie Radosław Fogiel.

Share
drnl6ql

Kiedy wybory prezydenckie, a kiedy luzowanie obostrzeń? Co z wyborem I prezes Sądu Najwyższego i zarzutami opozycji? M.in. o tym w rozmowie Michała Wróblewskiego. Naszym gościem jest Radosław Fogiel z Prawa i Sprawiedliwości.

Koronawirus w Polsce i na świecie. Mapa

Chorobę COVID-19 wywołuje koronawirus (SARS-CoV-2). Od 11 marca Światowa Organizacja Zdrowia klasyfikuje koronawirusa jako pandemię. W drugiej połowie marca liczba chorych na koronawirusa we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech i Francji stała się wyższa niż w Chinach. W Polsce w związku z pandemią obowiązuje stan epidemii.

drnl6ql
Wirtualna Polska ruszyła z akcją wspierającą służbę zdrowia. Na wydarzeniu na FB Wirtualna Polska - Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

drnl6ql

Podziel się opinią

Share
drnl6ql
drnl6ql
Więcej tematów