Trwa ładowanie...
d1cvn5c

Radom. Brutalne pobicie przed Żabką. 37-latek z zarzutem usiłowania zabójstwa

Radom. Pojawiają się nowe informacje ws. brutalnego pobicia przed Żabką. 37-latek usłyszał zaocznie zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna niedawno opuścił Polskę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radom. Brutalne pobicie przed Żabką. Nowe informacje
Radom. Brutalne pobicie przed Żabką. Nowe informacje (YouTube)
d1cvn5c

Do zdarzenia doszło w niedzielę 13 września po godz. 20.30 w Radomiu. Mężczyzna chciał kupić papierosy w momencie, gdy zamykano sklep. Sprzedawczyni odmówiła, tłumacząc, że kasa jest już nieczynna.

W sieci pojawiło się nagranie z kamer monitoringu, które uwieczniły całe zajście. Na filmie widać, że mężczyzna zaatakował właścicielkę sklepu. W bójce brały udział również inne osoby. W pewnym momencie kobieta zostaje z całej siły kopnięta w twarz. Pobity został również pracownik oraz syn właścicielki.

Ranna kobieta trafiła do szpitala w Warszawie. Wśród licznych obrażeń wymienia się m.in. wieloodłamowe złamania kości twarzoczaszki, złamania oczodołów, złamań z przemieszczeniami kości szczęki, kości nosa.

d1cvn5c

PiS kłamie? "Nie było takich ustaleń"

Radom. 37-latek ścigany. Usłyszał zarzut zabójstwa

Głównym sprawcą jest 37-letni mężczyzna, któremu udało się zbiec z Polski. Na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii. W poniedziałek do Sądu Rejonowego w Radomiu skierowany został wniosek o wydanie postanowienia o zastosowaniu tymczasowego aresztowania 37-latka. Wciąż jest poszukiwany przez policję, zostanie wydany za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

d1cvn5c

- Według śledczych mężczyzna, przewidując możliwość pozbawiania kobiety życia i godząc się na to, dwukrotnie kopnął swoją ofiarę w twarz, powodując obrażenia w postaci wieloodłamowych złamań z przemieszczeniami kości twarzoczaszki – powiedziała TVN24 rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Beata Galas.

Rzeczniczka, powołując się na opinię biegłego, stwierdziła, że obrażenia, których doznała 50-letnia właścicielka sklepu, "skutkują trwałym, istotnym zeszpeceniem i zniekształceniem twarzy".

Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1cvn5c

Podziel się opinią

Share
d1cvn5c
d1cvn5c
Więcej tematów