Trwa ładowanie...

Przerażony koń biegł przez Krupówki. Staranował małe dziecko

W sobotę około południa koń ciągnący wóz turystyczny wystraszył się i zaczął pędzić przez Krupówki, taranując po drodze małego chłopca. Gdy zwierzę dobiegło do końca ulicy, uderzyło głową w betonowe klocki i straciło przytomność.

Share
Przerażony koń biegł przez Krupówki. Staranował małe dzieckoŹródło: Facebook.com
d3rakj2

"Koń z połowy Krupówek z zaprzęgiem, z całym impetem, ze strachu zbiegał w dół ulicy. Taranował wszystko, co zastał na drodze pustosząc Krupówki" - napisał na Facebooku jeden z internautów. Zwierzę najprawdopodobniej wystraszyło się dźwięku pękającego balonika.

Pędzący koń staranował chłopczyka. Na miejsce przyjechała karetka, na szczęście, dziecko zostało tylko lekko potłuczone.

Według relacji internauty, zwierzę uderzyło głową w betonowe klocki znajdujące się na końcu ulicy. Przechodnie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i przez 20 minut cucili konia. Jego właściciel miał ulotnić się bez śladu.

d3rakj2

"Właściciel Konia, Góral, nagle zniknął. Ludzie pomagali ocucić zwierzę i zabezpieczyć miejsce. Wielkie pokłony dla Pana, który widać, że z Końmi ma do czynienia. Koń wstał po 20 minutach o własnych siłach, a Pan zabrał go w ciche miejsce" - podsumował internauta.

d3rakj2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rakj2
d3rakj2
Więcej tematów