Trwa ładowanie...
d49qw0b
d49qw0b

"Przepraszam, która godzina?". Wykorzystał 4 kobiety

Swoje ofiary zaczepiał na ulicy. Były to przypadkowe, młode kobiety. Każdą z nich na początek pytał o to, która jest godzina. Zatrzymany przez policjantów z warszawskiej dzielnicy Praga Południe 29-letni Patryk R. odpowie za doprowadzenie czterech kobiet do poddania się innej czynności seksualnej.
Share
d49qw0b

Na przestrzeni ostatniego pół roku do komendy przy ulicy Grenadierów wpłynęło kilka zawiadomień, które dotyczyły doprowadzania kobiet do poddawania się innym czynnościom seksualnym. Zeznania pokrzywdzonych kobiet były bardzo zbliżone. Wiele wskazywało na to, że za każdym razem sprawcą był ten sam mężczyzna.

Sprawą od razu zajęli się kryminalni. Rozpoczęli ustalenia i operacyjne sprawdzenia. Zbierali informacje i przez cały czas próbowali ustalić tożsamość sprawcy. Wytężona praca operacyjna przyniosła efekty. Policjanci po nitce do kłębka dotarli do 29-letniego Patryka R. Mężczyzna w zasadzie od razu przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów.

Patryk R. usłyszał już cztery zarzuty, teraz odpowie za popełnione przestępstwa. Sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt.

NaSygnale.pl: Zapłacił rodzicom, zabrał 12-latka do hotelu i...

d49qw0b

Podziel się opinią

Share
d49qw0b
d49qw0b
Więcej tematów