Trwa ładowanie...

Przegląd najnowszych wydań popularnych tygodników. Oto, o czym przeczytamy

Przyjazd Donalda Trumpa do Polski, kolejne doniesienia w sprawie Amber Gold i pogłębiający się problem otyłych dzieci, to główne tematy w poniedziałkowych wydaniach czołowych ogólnopolskich tygodników.

Share
Przegląd najnowszych wydań popularnych tygodników. Oto, o czym przeczytamy
Źródło: East News, Fot: DANIEL MITER/REPORTER
d3mbej7

W poniedziałkowym wydaniu tygodnika "Wprost" okładkowym tematem będzie przyjazd Donalda Trumpa do Polski. "Co Trump może dać Polsce i co Polska może dać Trumpowi". Artykuł opatrzono zdjęciem Trumpa w czerwonej czapce z przerobionym napisem "Make Poland great again".

Również tygodnik "Do Rzeczy" w tym tygodniu poświęcony jest wizycie Donalda Trumpa. Okładkę zdobi zdjęcie uśmiechniętego Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem w tle i tytułem "Dobry biznes z Trumpem. Rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą".

"wSieci" przestawia dowód na to, że Platforma Obywatelska kryła Amber Gold. Dziennikarze przekonują, że dotarli do przełomowego dowodu w sprawie.

d3mbej7

Tygodnik "Newsweek" okładowy temat poświęcił zupełnie niepolitycznej kwestii. Dziennikarze przedstawiają pogłębiający się problem otyłości wśród młodych Polaków.

d3mbej7

Podziel się opinią

Share
d3mbej7
d3mbej7
Więcej tematów