Przebiegle okradał bankomaty. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego

Śląska policja poszukuje mężczyzny, który okradł bankomaty w Bielsku-Białej i Chrzanowie. Wizerunek mężczyzny został utrwalony przez kamery monitoringu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany ma około 40-45 lat
Poszukiwany ma około 40-45 lat (Policja)
WP

Do pierwszych kradzieży doszło między 7 a 11 czerwca w Bielsku-Białej przy ul. Stojałowskiego. Mężczyzna skradł pieniądze za pomocą tzw. pułapki klejowej. Klient wkładał kartę, wpisywał pin, wybierał kwotę, ale pieniędzy nie otrzymywał. Te przy wylocie przyklejały się od środka do specjalnie zamontowanej listwy. Gdy klient odchodził od bankomatu, złodziej odklejał listwę i zabierał pieniądze. Podobny proceder miejsce między 12 a 17 lipca w Chrzanowie przy Al. Henryka.

Jak informuje policja, sprawcą jest mężczyzna w wieku od 40 do 45 lat o wysportowanej sylwetce i krótkich włosach. Jak widać na nagraniach z monitoringu, podczas zdarzenia był ubrany w granatową bluzę z kapturem i jasne spodnie dżinsowe.

Policja
Podziel się
WP

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 prosi o pomoc w namierzeniu srpawcy. Policja prosi o kontakt pod numerem 112 lub 33 8121280. Zgłoszenia można przysyłać również na adres e-mail kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl.

Zobacz także: Połknąłeś gumę do żucia? Zobacz co może Ci się stać

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP