Trwa ładowanie...
d31i5c1
kruk

Prowadzący obnażył wiedzę posłanki PiS. Zobacz, jak odpowiedziała na to proste pytanie

Elżbieta Kruk znowu została gwiazdą mediów społecznościowych. Tym razem za sprawą jej występu w programie Popołudniowa rozmowa w RMF FM. Prowadzący Marcin Zaborski zapytał posłankę o to, czy zna programy polityczne partii opozycyjnych. Oto, co odpowiedziała posłanka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prowadzący obnażył wiedzę posłanki PiS. Zobacz, jak odpowiedziała na to proste pytanie
(Adam Chelstowski/FORUM)
d31i5c1

Kwestia programów Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej pojawiła się na antenie w momencie, kiedy Elżbieta Kruk zaczęła ostro krytykować oba dokumenty. Opozycji dostało się za brak „pozytywnego programu” i „brak konkretnych propozycji”. - Gdzie są konkretne propozycje? Gdzie są działania? Opozycja nie ma pozytywnego programu – żaliła się posłanka PiS.

Wtedy prowadzący zapytał ją o to, czy czytała którykolwiek z tych programów. Zdziwiona Kruk odpowiedziała, że nie wie, gdzie są te programy i że nie czytała żadnego. Tę reakcję trzeba zobaczyć.

Ostatni raz posłanka udzieliła równie intrygującego wywiadu w listopadzie 2008 roku. Wtedy przyłapana na korytarzu Sejmowym przez dziennikarkę nie potrafiła odpowiedzieć na najprostsze pytania. Według relacji reporterki Kruk była wówczas pod wpływem alkoholu.

d31i5c1

Podziel się opinią

Share

d31i5c1

d31i5c1
Więcej tematów