pis
24-03-2017 (07:55)

Prowadzący obnażył wiedzę posłanki PiS. Zobacz, jak odpowiedziała na to proste pytanie

Elżbieta Kruk znowu została gwiazdą mediów społecznościowych. Tym razem za sprawą jej występu w programie Popołudniowa rozmowa w RMF FM. Prowadzący Marcin Zaborski zapytał posłankę o to, czy zna programy polityczne partii opozycyjnych. Oto, co odpowiedziała posłanka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prowadzący obnażył wiedzę posłanki PiS. Zobacz, jak odpowiedziała na to proste pytanie
(Adam Chelstowski/FORUM)

Kwestia programów Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej pojawiła się na antenie w momencie, kiedy Elżbieta Kruk zaczęła ostro krytykować oba dokumenty. Opozycji dostało się za brak „pozytywnego programu” i „brak konkretnych propozycji”. - Gdzie są konkretne propozycje? Gdzie są działania? Opozycja nie ma pozytywnego programu – żaliła się posłanka PiS.

Wtedy prowadzący zapytał ją o to, czy czytała którykolwiek z tych programów. Zdziwiona Kruk odpowiedziała, że nie wie, gdzie są te programy i że nie czytała żadnego. Tę reakcję trzeba zobaczyć.

Ostatni raz posłanka udzieliła równie intrygującego wywiadu w listopadzie 2008 roku. Wtedy przyłapana na korytarzu Sejmowym przez dziennikarkę nie potrafiła odpowiedzieć na najprostsze pytania. Według relacji reporterki Kruk była wówczas pod wpływem alkoholu.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.