Trwa ładowanie...
d1r6rz6

Prezes PiS przesyłał w Sejmie buziaki? Posłanka: To pewnie było do nas trzech

W czasie expose Mateusza Morawieckiego Jarosław Kaczyński był w tak dobrym humorze, że pozwolił sobie na niecodzienne zachowanie. W pewnej chwili odwrócił się w prawą stronę i zaczął wykonywać figlarne gesty. Kto był adresatem tych czułości?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński dobrze się bawił w czasie expose Mateusza Morawieckiego
Jarosław Kaczyński dobrze się bawił w czasie expose Mateusza Morawieckiego (Twitter)
d1r6rz6

Na linii wzroku Jarosława Kaczyńskiego siedziały trzy posłanki: Jolanta Szczypińska, Izabela Kloc oraz Marzena Machałek. – Nie chciałabym tego komentować. Co tu mówić. Pan prezes na pewno wysyłał to pozdrowienie do nas trzech, a nie tylko mnie – mówi Wirtualnej Polsce posłanka Kloc.

I dodaje, że Jarosław Kaczyński słynie z tego, że bardzo szanuje kobiety. – To prawdziwy dżentelmen. Najprawdziwszy. Szarmancki. Zawsze się z nami wita, całuje w rękę – podkreśla Izabela Kloc.

d1r6rz6

Polityków PiS od kilku dni nie opuszczają dobre humory. Pewnie wszystko za sprawa powołania nowego premiera i przegłosowanego wotum zaufania. Nic dziwnego, że posłowie pozwalają sobie na swobodne zachowania na sali sejmowej. Ostatnio Antoni Macierewicz został przyłapany na tym, jak w zabawny sposób podskakiwał stojąc przy rządowych ławach.

Morawiecki zapomniał o Wałęsie? Zobacz, jak przypomniała mu opozycja:

d1r6rz6

Podziel się opinią

Share
d1r6rz6
d1r6rz6
Więcej tematów