ycipk-y1wino

Prezes Akcji Katolickiej przed wyborami: czas zatrzymać to zdziczenie

Prezes Akcji Katolickiej w Polsce Urszula Furtak wydała komunikat ws. LGBT. "Powiedzmy 'nie' kolejnej targowicy i seksualizacji naszych dzieci. Powiedzmy 'nie' prawu, które przestaje być prawem. Nie pozwólmy na spełnienie marzeń postkomunistów i uzurpatorów" - pisze działaczka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akcja Katolicka sprzeciwia się "gloryfikacji mniejszości"
Akcja Katolicka sprzeciwia się "gloryfikacji mniejszości" (123RF)
ycipk-y1wino

Jak zaznaczono w komunikacie, "najbliższe wybory do Parlamentu Europejskiego stają się przedmiotem szczególnej troski i czynnego zaangażowania wszystkich świeckich członków Kościoła". W piśmie czytamy również, że katolicy powinni przeciwdziałać "wprowadzaniu prawa przewracającego naturalny porządek świata".

Autorzy komunikatu podkreślają, że coraz większą troską napawa ich "wynaturzony świat i Europa, w której zaginęły wszelkie podstawy moralnego porządku".

ycipk-y1wino

"Spoglądamy na naszą niepodległą i zadajemy sobie pytanie: jak radować się wolnością, kiedy tak jak przed stu laty osacza Polskę tylu zakłamanych ludzi? Radujących się z podłego poniżania i urągania ciągle katolickiemu społeczeństwu. Czas zatrzymać to przeświadczenie o bezkarności i wyjątkowym zdziczeniu. Wbijania się siłą i podstępem do naszych rodzin, szkół naszych dzieci, polskiej kultury i tradycji, prawa i gospodarki" - czytamy w komunikacie.

Zobacz także: "Wyborczy grill". "PiS i Kościół zlekceważyli film Sekielskiego"

Prezes Akcji Katolickiej, zwracając się w komunikacie do swoich członków, zwraca uwagę na odpowiedzialność za prawo. "Zrzućmy ten balast zła i gloryfikowania mniejszości. Powiedzmy 'nie' kolejnej targowicy i seksualizacji naszych dzieci. Powiedzmy 'nie' prawu, które przestaje być prawem. Nie pozwólmy na spełnienie marzeń postkomunistów i uzurpatorów" - apeluje w komunikacie Furtak.

ycipk-y1wino

Akcja Katolicka zaapelowała również o to, by Polacy 26 maja wybrali "chrześcijańskie wartości".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-y1wino
Polub WP Wiadomości
ycipk-y1wino
ycipk-y1wino