Trwa ładowanie...
d2scynp

Premier Szydło składa Polakom życzenia. Broszka zwraca uwagę

- Niech spełnią się państwa oczekiwania i marzenia. Bądźcie szczęśliwi – życzy Polakom na święta wicepremier Beata Szydło. z tej okazji zamieściła na Twitterze specjalny filmik. - Niech te święta będą dla Polaków świętem miłości, pojednania, a nie podziałów – napisał z kolei były prezydent Lech Wałęsa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Szydło składa Polakom życzenia
Beata Szydło składa Polakom życzenia (Twitter)
d2scynp

Beata Szydło wystąpiła w filmiku nagranym w Kancelarii Premiera. - Bracia, patrzcie jeno jak niebo goreje, znać, że coś ważnego w Betlejem się dzieje. A więc chodźmy do Betlejem i zobaczmy, co tam się dzieje. I, tak jak mówi kolęda, krokiem śmiałym i wesołym pójdźmy i uderzmy czołem przed Panem w Betlejem – cytuje znaną kolędę była premier.

I dodaje: - Pragnę dzisiaj z państwem podzielić się opłatkiem, życzyć wszystkim rodzinnych, dobrych, wesołych i błogosławionych świąt. Niech spełnią się państwa oczekiwania i marzenia. Bądźcie szczęśliwi. Dzisiaj to święty czas. Niech pozostanie w waszych sercach i domach na zawsze.

d2scynp

Przy okazji zbliżających się świąt także Lech Wałęsa złożył życzenia Polakom. – Święta Bożego Narodzenia to spotkanie Boga z człowiekiem. Bóg dał nam cały świat. Niech te święta będą dla Polaków świętem miłości, pojednania, a nie podziałów. Patrząc na pusty talerz, pomyślmy o przybyszu, który może przyjść do naszego domu – napisał były prezydent.

d2scynp

Podziel się opinią

Share
d2scynp
d2scynp
Więcej tematów