Trwa ładowanie...
d2i3j00
d2i3j00
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Premier samozwańczej DRL: do końca roku rosyjskie podręczniki

Wszystkie szkoły samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) do końca roku zostaną zaopatrzone w rosyjskie podręczniki. Poinformował o tym w czwartek szef tej samozwańczej republiki Ołeksandr Zacharczenko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2i3j00

- Wczoraj otrzymaliśmy trzy tony podręczników, do końca miesiąca dostaniemy jeszcze sześć ton. Dla Doniecka niezbędne jest 30 ton - powiedział Zacharczenko, przepraszając, że stosuje taką miarę, i tłumacząc, że tak jest łatwiej, bo podręczniki są przysyłane w ciężarówkach.

"Do końca roku zagwarantujemy szkołom rosyjskie podręczniki" - zapewnił Zacharczenko w lokalnych mediach.

Podręczniki z Rosji przychodzą w charakterze pomocy humanitarnej, są zbierane przez wolontariuszy w szkołach wielu rosyjskich regionów - informuje rosyjska agencja RIA Nowosti. Pisze, że na początku kwietnia mieszkańcy obwodów donieckiego i ługańskiego, którzy nie uznali "lutowego zamachu stanu" w Kijowie, proklamowali utworzenie republik ludowych, które po majowych referendach ogłosiły swą suwerenność.

d2i3j00

Podziel się opinią

Share

d2i3j00

d2i3j00
Więcej tematów