Trwa ładowanie...
ycipk-22bgni

Premier dziękuje za głosy. To w tym miejscu PiS zdobył rekordowe poparcie

Wszystkie nasze programy prorodzinne, programy rozwojowe, były możliwe dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego, co przyznaje KE i Bank Światowy – przekonywał premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Godziszowie, gdzie Prawo i Sprawiedliwość poparło prawie 90 proc. mieszkańców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mówi się, że są teraz dwa rekordy wysokości. Pierwszy to wysokość naszego najwyższego szczytu w Tatrach i wysokość głosów oddanych na Prawo i Sprawiedliwość w Godziszowie – mówił Mateusz Morawiecki dziękując mieszkańcom za rekordowe poparcie.
Mówi się, że są teraz dwa rekordy wysokości. Pierwszy to wysokość naszego najwyższego szczytu w Tatrach i wysokość głosów oddanych na Prawo i Sprawiedliwość w Godziszowie – mówił Mateusz Morawiecki dziękując mieszkańcom za rekordowe poparcie. (mat.pras., Fot: Krystian Maj)
ycipk-22bgni

Godziszów w woj. lubelskim to gmina w której padł rekord poparcia dla PiS w ostatnich wyborach parlamentarnych. Prawo i Sprawiedliwość poparło tu niemal 90 proc. mieszkańców.

- Jest to dla mnie wyjątkowy zaszczyt tutaj móc spotkać się z państwem, bo w Polsce mówi się, że są teraz takie dwa rekordy wysokości. Pierwszy to wysokość naszego najwyższego szczytu w Tatrach i wysokość głosów oddanych na Prawo i Sprawiedliwość w Godziszowie – mówił Mateusz Morawiecki dziękując mieszkańcom tej gminy za rekordowe poparcie.

- Wynik ostatnich wyborów to wielkie zobowiązanie, żeby nasze programy, do których się zobowiązaliśmy realizować. Mamy u schyłku 2019 roku zupełnie inną Polskę niż 4-5 lat temu. Wiele się zmieniło na lepsze, a jeszcze chcemy działać dalej – mówił w Godziszowie premier Morawiecki.

ycipk-22bgni

Szef rządu chwalił się również sukcesami rządu, takimi jak skuteczna walka z mafiami Vatowskimi.

- Wszystkie nasze programy prorodzinne, programy rozwojowe, były możliwe dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego, co przyznaje KE i Bank Światowy – mówił premier.

- Jesteśmy formacją, która ten dziurawy od lat system podatkowy dzisiaj skutecznie naprawiła i przekazaliśmy te pieniądze na cele społeczne, dla ludzi, dla wszystkich, którzy są w potrzebie. To wielka zdobycz, którą będziemy chcieli utrzymać i kontynuować – zapewniał Mateusz Morawiecki.

ycipk-22bgni

Morawiecki przypomniał również plany rządu na nadchodzące miesiące, mówił m.in. o małym ZUS, zryczałtowanym PIT czy wprowadzeniu nowego modelu podatkowego dla firm.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-22bgni

ycipk-22bgni
ycipk-22bgni
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów