Trwa ładowanie...

Prasa: jest dowód na ślub Putina z piękną gimnastyczką

Czy była gimnastyczka Alina Kabajewa, kochanka Władimira Putina właśnie zdradziła światu, że wzięła potajemnie ślub z prezydentem Rosji? Na otwarciu turnieju gimnastycznego w Moskwie pojawiła się z pierścionkiem na palcu, na którym tradycyjnie rosyjskie kobiety noszą obrączkę - donosi "Moskowskij Komsomolec".

Share
Prasa: jest dowód na ślub Putina z piękną gimnastyczką
Źródło: AFP, Fot: GIUSEPPE CACACE
d103bwg

Rosyjskie media szeroko komentują mowę wygłoszoną przez medalistkę olimpijską na otwarciu międzynarodowych zawodów. 33-latka rzadko bowiem uczestniczy w publicznych wydarzeniach, a dodatkowo wyglądem przyćmiła wszystkie inne uczestniczki otwarcia gimnastycznego Grand Prix Moskwy.

"Sportsmenka zachwyciła elegancką i dopasowaną białą suknią. Uwagę zwracała jednak przede wszystkim jej biżuteria, a konkretnie pierścionek na jej serdecznym palcu" - zauważa "Moskowskij Komsomolec". Inni komentatorzy twierdzą nawet, że nie był to pierścień, ale obrączka.

Władimir Putin nigdy nie przyznał się do związku z Kabajewą mimo plotek, że para doczekała się dzieci. Rosyjski przywódca strzeże swojego prawa do życia prywatnego. Była gimnastyczka też nigdy nie odniosła się do tych informacji.

d103bwg

Putin rozwiódł się z żoną Ludmiłą w 2014 roku. Pierwsze doniesienia o związku z Kabajewą pojawiły się już w roku 2008.

d103bwg

Podziel się opinią

Share
d103bwg
d103bwg
Więcej tematów