Trwa ładowanie...

Posłanka PiS próbowała obrazić TVN. Ta odpowiedź stała się hitem sieci

W niedzielę na Twitterze Joanna Lichocka podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami na temat telewizji TVN24. W obraźliwym wpisie zarzuciła stacji "manipulacje i prymitywizm wywodu", dodając że sposób prezentowania informacji to "triumf szkoły Urbana".

Share
Posłanka PiS próbowała obrazić TVN. Ta odpowiedź stała się hitem sieci
Źródło: FORUM, fot: Adam Chelstowski
d2bi1uy

- Włączyłam na chwilę TVN24. Skandalicznie jednostronna publicystyka. Kłamstwa, manipulacje, prymitywizm wywodu. Szkoła Urbana tryumfuje - napisała na Twitterze Joanna Lichocka.

Pod wpisem posłanki PiS szybko pojawiła się odpowiedź samego zainteresowanego. Ale nie od TVN24, a od "Tygodnika NIE", którego Urban jest redaktorem naczelnym.

- Gdyby taka szkoła istniała, to by Pani dostała posadę dyrektorki - odpowiedział jej "Tygodnik NIE" kpiąc z tego, jak Lichocka godzi funkcję posłanki PiS i członkini Rady Mediów Narodowych kontrolującej obiektywizm informacji

Jerzy Urban jest redaktorem naczelnym "Tygodnika NIE". Związany z postkomunistyczną lewicą słynie z bardzo kontrowersyjnego poczucia humoru i medialnych ataków na polityków prawej strony sceny politycznej. W latach 1981-1989 był rzecznikiem prasowym Rady Ministrów PRL.

d2bi1uy

Podziel się opinią

Share
d2bi1uy
d2bi1uy
Więcej tematów