Posłanka PiS pochwaliła się bratem. Jej koleżanki zachwycone

Beata Mateusiak-Pielucha opublikowała na Facebooku zdjęcie opalonego, długowłosego blondyna, brodzącego w morzu. "Nie ma to jak mieć brata ratownika i to w Rzymie" - napisała. Jej partyjne koleżanki z ław poselskich są zachwycone aparycją mężczyzny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Mateusiak-Pielucha pochwaliła się bratem na Facebooku
Beata Mateusiak-Pielucha pochwaliła się bratem na Facebooku (PAP, Fot: Leszek Szymański)
WP

Posłanka PiS "zasłynęła" przed niespełna dwoma laty pomysłem, by ateiści, prawosławni czy muzułmanie podpisywali oświadczenia, że znają i zobowiązują się respektować polską konstytucję. Tych, którzy tego nie zrobią, chciała deportować. Teraz pochwaliła się na Facebooku swoim bratem.

Na wpis posłanki PiS szybko zareagowały jej znajomi. A właściwie znajome, bo niemal wszystkie komentarze pod zdjęciem są autorstwa przedstawicielek płci pięknej. "Żonaty?", "Mogę go odwiedzić..." - czytamy.

Facebook.com
Podziel się
WP

Zachwycone aparycją mężczyzny są też jej partyjne koleżanki z ław poselskich. "To samo ciśnie mi się na usta: ale przystojny!" - napisała Dorota Arciszewska-Mielewczyk. Pani poseł jest nie tylko koneserką męskiej urody, ale świetnie radzi sobie w finansowych meandrach. Arciszewska-Mielewczyk przejęła większość majątku po swoim zmarłym mężu, ale odpowiada za jedynie 310 tys. z 20 mln zł jego długów.

Zobacz też: Gdy jest upał, przysługują ci specjalne prawa w pracy

"Super gość, to się nazywa ciacho! Czy to na pewno Twój brat?!" - napisała z kolei Ewa Malik. Polityk PiS z Sosnowca zasiada w sejmowych ławach już czwartą kadencję z rzędu. Posłanka w styczniu w rozmowie z Wirtualną Polską broniła swojego partyjnego kolegi Łukasza Zbonikowskiego. - Nie mam przekonania co do wiarygodności tego tekstu. Musiałabym mieć pewność, że to jego ręką zapisano, jakąś opinię grafologa. Nie mogę tak po prostu wieszać psów na tym człowieku, aczkolwiek... Jak się czuję w jednym klubie? Ufam kierownictwu klubu, że podejmuje dobre decyzje - powiedziała posłanka, komentując oskarżenia o zdradę i przemoc, jakie formułowała wobec Zbonikowskiego jego żona.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP