Trwa ładowanie...
d2ox254

Poseł PiS na spotkaniu z wyborcami. "Jak nie wygramy cofną to, co zrobiliśmy"

Krzysztof Czabański spotkał się z mieszkańcami okręgu wyborczego, z którego został wybrany do parlamentu. Szef Rady Mediów Narodowych podkreślił, że stawką cyklu wyborczego będzie umocnienie "dobrej zmiany".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański uważa, że dzięki mediom publicznym obywatele mogą śledzić reformy obozu PiS
Szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański uważa, że dzięki mediom publicznym obywatele mogą śledzić reformy obozu PiS (PAP, Fot: Tytus Żmijewski)
d2ox254

- Jeżeli nie wygramy kolejny wyborów, to nie będzie tylko tak, że nie będzie można kontynuować reform. Proszę mieć świadomość, że to co my do tej pory zrobiliśmy zostanie błyskawicznie cofnięte. Jeśli wygramy wybory, to będzie możliwość utrwalenia reform. Chodzi o to, żeby nie cofnąć "dobrej zmiany" - mówił w Izbicy Kujawskiej (woj. kujawsko-pomorskie) Krzysztof Czabański.

Przewodniczący Rady Mediów Narodowych podkreślał, że dzięki mediom publicznym obywatele mogą śledzić w jaki sposób obóz Zjednoczonej Prawicy reformuje Polskę - informuje na swojej stronie internetowej PAP. - Nie chcemy utrzymać władzy za wszelką cenę - podkreślał.

Czabański odniósł się również do kwestii nagród dla członków rządu, przyznanych przez Beatę Szydło. Zaznaczył, że "to był błąd i nauczka, a wszystkie działania w administracji publicznej powinny być transparentne". - Naszym celem podstawowym jest bogacenie się całego kraju, co będzie miało wyraz w indywidualnej sytuacji każdego Polaka - zakończył.

d2ox254

Zobacz także: Patryka Jaki zdradza co zrobi w razie przegranej w Warszawie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2ox254

Podziel się opinią

Share

d2ox254

d2ox254
Więcej tematów