Trwa ładowanie...
d2u0bdi

Ponętne strażaczki w kalendarzu. Kuszą w słusznej sprawie [ZDJĘCIA]

Strażaczki z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łupawie wzięły udział w sesji fotograficznej do kalendarza na rok 2020. Pieniądze z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na zakup nowego wozu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Środki z kalendarza zostaną przekazane na zakup nowego wozu
Środki z kalendarza zostaną przekazane na zakup nowego wozu (OSP Łupawa)
d2u0bdi

Placówce Ochotniczej Straży Pożarnej Łupawa, w której służy 17 strażaków - w tym 6 kobiet - brakuje pieniędzy na nowy wóz. Jeden z dwóch pojazdów, którym dysponuje jednostka, jest w opłakanym stanie.

Strażacy boją się, że 45-letni bojowy Magirus, który jest jednym z trzech najstarszych pojazdów pożarniczych na Pomorzu, w końcu zakończy swój żywot. Mają nadzieję, że nie będą wtedy w drodze do pożaru. Koszt nowego wozu to nawet milion złotych.

Stąd pomysł stworzenia kalendarza.

d2u0bdi

- Kalendarz to nie tylko szansa na promocję naszej jednostki, ale też możliwość zebrania funduszy na nowy wóz. Kalendarze wydrukowaliśmy w nakładzie 200 sztuk, mamy ogromną nadzieję, że znajdą się na nie chętni - mówi Bogdan Chwal, naczelnik OSP Łupawa. Kalendarz nie ma ustalonej ceny. - Nie chcemy podawać ceny, każdy da tyle, ile uważa - dodaje. Zdjęcia zrobił jeden ze strażaków.

W piątek gotowe kalendarze trafiły do jednostki. Krzysztof Ambroziak, sekretarz OSP Łupawa, w rozmowie z Wirtualną Polską mówi, że już pierwszego dnia sprzedało się 30 sztuk.

Czytaj również: Strażak nie chciał ratować gejów. Musiał zdjąć mundur

W kalendarzu można zobaczyć zarówno strażaków, jak i strażaczki, ale te drugie dużo bardziej przyciągają uwagę. Na zdjęciach występują w ponętnych koszulkach, umazane smarem z toporem i wężem do wody.

Źródło: OSP Łupawa

Kalendarze można kupić w siedzibie OSP Łupawa.

d2u0bdi

Gorąco w Sejmie po komisji z udziałem Banasia. Schreiber komentuje

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2u0bdi

Podziel się opinią

Share

d2u0bdi

d2u0bdi
Więcej tematów