Trwa ładowanie...

Pomysł spowiedzi w pociągach zarzucony

Na niezwykły pomysł wpadły przed świętami Bożego Narodzenia Koleje Małopolskie. Chciano zorganizować pasażerom spowiedź. Wywołało to spore kontrowersje. Teraz spółka prawdopodobnie wycofa się z inicjatywy.

Share
Pomysł spowiedzi w pociągach zarzucony
Źródło: East News
dj4ezye

Spowiedź miała być dostępna 21 i 24 grudnia w wybranych pociągach Kolei Małopolskich. - W najbliższym czasie będziemy przekazywać dokładne informację, w których pociągach pojawią się duchowni, którzy prowadzić będą spowiedź - poinformowali portal gazetakrakowska.pl w Kolejach Małopolskich. Kolejarze liczyli, że podróżnym spodoba się to udogodnienie i skorzystają z niego przed Bożym Narodzeniem.

Pomysł był przez wiele osób krytykowany. Na ten temat wypowiedział się także były Marszałek Małopolski. "Priorytety nowego zarządu - spowiedź w pociągu w ramach programu "Kaplica+". Faktycznie, tłok w kościołach w ostatnim czasie jest niesamowity" - napisał na Twitterze.

Jak informuje "Rynek Kolejowy", w tej sytuacji jest prawie pewne, że spowiedź nie będzie realizowana. "Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się w różnych mediach informacjach o planowanej spowiedzi przedświątecznej w pociągach Kolei Małopolskich, informujemy iż temat ten przekazany przez podróżnych był rozpatrywany przez Zarząd Spółki, ale nie zostały podjęte kroki celem jego realizacji" - napisano na Facebooku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Nie ma zbrodni doskonałej. Kulisy pracy polskiej policji.

dj4ezye

Podziel się opinią

Share
dj4ezye
dj4ezye
Więcej tematów