Trwa ładowanie...
do8rsf9
morskie oko

Pomogli niepełnosprawnemu dotrzeć do Morskiego Oka. Internauci próbują ich odnaleźć

Po wyczynie niepełnosprawnego 5-latka, który pokonał trasę do Morskiego Oka o własnych siłach, kolejna osoba na wózku postanowiła pokazać, że można dostać się do jeziora bez konieczności wykorzystywania koni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grupka osób pomaga niepełnosprawnemu dostać się na Morskie Oko (Facebook.com, Fot: Kampania przeciwko transportowi i ubojowi koni)
do8rsf9

Na fanpage'u "Kampanii przeciwko transportowii i ubojowi koni" pojawiła się fotografia, na której widać grupkę osób pomagającą niepełnosprawnemu wyjechać na Morskie Oko. Wszyscy dzielnie idą pokonują trasę pomimo śniegu i niskiej temperatury. Podobnie jak w styczniu zrobił to mały Arek.

Zdjęcie bez żadnych informacji przesłała przypadkowa osoba. Od dwóch dni fundacja próbuje odnaleźć bohaterów zdjęcia. "Zdjęcie, które dostaliśmy od Roberta pokazuje, że można zimą iść, pomagając przy tym osobie niepełnosprawnej dostać się nad Morskie Oko bez zamęczania koni! Poszukujemy osób, które zostały uwiecznione na zdjęciu - chcielibyśmy poznać ich historię, motywacje i przekazać im drobne upominki od Fundacji Viva"- napisali.

do8rsf9

Podziel się opinią

Share

do8rsf9

do8rsf9
Więcej tematów