Qaqwqwrqw

Położył się na torach i czekał na pociąg. Teraz mieszkaniec Wrocławia dziękuje

Wstrzymany ruch pociągów i negocjacje ze zdesperowanym mężczyzną - policjanci z Wrocławia uratowali samobójcę. Teraz 19-latek dziękuje mundurowym za ocalenie życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzn trafił pod opiekę lekarzy
Mężczyzn trafił pod opiekę lekarzy (freeimages.com/ds)
Qaqwqwrqw

Incydent miał miejsce w weekendową noc na torach kolejowych w pobliżu osiedla Leśnice, w zachodniej części Wrocławia. Przebiega tam linia kolejowa ze stolicy Dolnego Śląska w kierunku Legnicy, gdzie pociągi kursują bardzo często także nocą.

Służby o mężczyźnie, który położył się na torach kolejowych i czekał na pociąg, zaalarmowali okoliczni mieszkańcy.

- 19-latek opowiedział policjantom o swoich problemach osobistych. Poinformował ich o tym, dlaczego chciał targnąć się na życie. Chwila rozmowy w męskim gronie i udzielone wsparcie, podniosły mężczyznę na duchu - informuje st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.

Qaqwqwrqw

Mundurowi zawieźli 19-latka do szpitala na konsultacje. - Podziękował funkcjonariuszom, że odszukali go na torach i oświadczył, że zawdzięcza im życie - wyjaśnia policjant.

Nigdy nie jest za późno na pomoc

Psycholodzy apelują, aby w razie załamania psychicznego szukać pomocy specjalistów. Dyżur prowadzi m.in. Całodobowe Centrum Wsparcia - nr tel. 800 70 2222.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw