Trwa ładowanie...
d3rl85m

Polityk PiS w rycerskiej zbroi. Tłumaczy, o co chodzi w spocie

Karol Karski opublikował spot wyborczy, w którym wcielił się w postać rycerza. - Kiedyś spory były rozstrzygane na polu bitwy, natomiast od momentu, kiedy weszliśmy do Unii Europejskiej, mamy bezprecedensowy okres pokoju - tłumaczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karol Karski w spocie jako rycerz
Karol Karski w spocie jako rycerz (youtube.com)
d3rl85m

Lider podlaskiej listy PiS opublikował przed zbliżającymi się wyborami do PE nowy spot wyborczy. Europoseł wcielił się w postać rycerza. - W Parlamencie Europejskim walczymy o sprawy ważne dla naszych obywateli i pomyślność naszego narodu. 26 maja odbędzie się bardzo ważna bitwa. Zadecydujemy, jaka ma być Polska na arenie międzynarodowej. Skuteczna czy spolegliwa? Ja wybieram skuteczną i odważną - mówi w wideo.

Teraz Karol Karski tłumaczy, dlaczego zdecydował się na taką formę przekazu. - Kiedyś spory były rozstrzygane na polu bitwy, natomiast od momentu, kiedy weszliśmy do Unii Europejskiej, mamy bezprecedensowy okres pokoju w Europie i te spory są rozstrzygane w zupełnie inny sposób - wyjaśnił na antenie TVN24.

d3rl85m

Polityk zwrócił uwagę, że w klipie występuje razem z kolegami z grupy rekonstrukcyjnej, którą stanowią członkowie Bractwa Rycerskiego Komturii Nidzickiej. - Kiedyś o sprawy polskie walczyliśmy orężem - przypomina Karski. Jak deklaruje, chce walczyć między innymi o dopłaty bezpośrednie dla polskich rolników oraz podniesienie ich do poziomu zachodnioeuropejskiego.

Zobacz także: Jarosław Wałęsa zdradza tajemnicę niespełnionej ambicji Jacka Saryusz-Wolskiego

Źródło: tvn24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3rl85m

Podziel się opinią

Share

d3rl85m

d3rl85m
Więcej tematów