Trwa ładowanie...

"Jedynka" PiS w rycerskiej zbroi. "Walczę o sprawy ważne dla narodu"

Karol Karski, lider listy PiS na Podlasiu opublikował nowy spot wyborczy. - Kiedyś o interesy Polski w Europie zabiegano różnymi sposobami - przypomina i podkreśla, że już "26 maja odbędzie się bardzo ważna bitwa".

Share
"Jedynka" PiS w rycerskiej zbroi. "Walczę o sprawy ważne dla narodu"
Źródło: youtube.com
d35ns2g

Karol Karski jest "jedynką" Prawa i Sprawiedliwości z województwa podlaskiego w wyborach do europarlamentu. Podczas niedawnej konwencji PiS w Białymstoku, lider partii Jarosław Kaczyński zachwalał dokonania i zaangażowanie polityka. Podkreślał, że Karski dba o interesy RP i dlatego już drugi raz uczynił go liderem tej listy do PE.

Przypomnijmy, że Karski jest profesorem UW, byłym posłem na Sejm, a od 2014 roku pełni funkcję eurodeputowanego w Parlamencie Europejskim.

d35ns2g

Przed zbliżającymi się wyborami polityk opublikował spot, w którym wraz z członkami Bractwa Rycerskiego Komturii Nidzickiej wcielił się w postać rycerza.

Podkreślił, że kiedyś o interesy Polski w Europie zabiegano różnymi sposobami, a dzisiaj robi to "walcząc" w Brukseli.

- W Parlamencie Europejskim walczymy o sprawy ważne dla naszych obywateli i pomyślność naszego narodu. 26 maja odbędzie się bardzo ważna bitwa - zaznaczył.

d35ns2g

- Zadecydujemy, jaka ma być Polska na arenie międzynarodowej. Skuteczna czy spolegliwa? Ja wybieram Polskę skuteczną i odważną - zaznaczył.

Zobacz wideo:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d35ns2g

Podziel się opinią

Share
d35ns2g
d35ns2g
Więcej tematów