Trwa ładowanie...
d28t3ci

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o pedofilię

Policjanci z Suchej Beskidzkiej zatrzymali 32-letniego mężczyznę z Mazowsza, który przez dwa lata uwodził przez internet dzieci w wieku 10-17 lat - poinformował rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie Sebastian Gleń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Policja)
d28t3ci

Policjantów na trop mężczyzny naprowadziła matka dziewczynki z powiatu suskiego. Zgłosiła, że dziecko, które nie ma jeszcze 15 lat, otrzymało zdjęcia o treści erotycznej.

Po analizie materiałów policjanci uznali, że sprawa może mieć podłoże o charakterze pedofilskim. Zatrzymali 32-latka z Mazowsza. - W trakcie wyjaśnień mężczyzna podał, że od wakacji 2015 r. do chwili obecnej nawiązywał kontakt, najpierw przez komunikator internetowy, a później telefoniczny, z małoletnimi w wieku od 10 do 17 lat. Prowadził z nimi rozmowy z podtekstem seksualnym - poinformował Gleń.

Podejrzany usłyszał zarzut nawiązywania kontaktów przez internet lub telefon z małoletnimi w celu popełnienia przestępstwa pedofilii. Grozi za to kara do 3 lat więzienia. Gleń dodał, że mężczyzna został aresztowany przez sąd na miesiąc.

- Sprawa ma charakter rozwojowy. Dla dobra postępowania i ochrony pokrzywdzonych nie ujawnimy bliższych szczegółów sprawy - dodał rzecznik małopolskiej policji.

d28t3ci

Podziel się opinią

Share

d28t3ci

d28t3ci
Więcej tematów