Trwa ładowanie...

Policja z Poznania szuka matki noworodka, którego zwłoki znaleziono w śmietniku

W połowie września w jednym ze śmietników na os. Orła Białego w Poznaniu znaleziono zwłoki noworodka. Wyznaczono nagrodę dla osoby, która pomoże policji w ustaleniu matki dziecka.

Share
Policja z Poznania szuka matki noworodka, którego zwłoki znaleziono w śmietnikuŹródło: WP.PL, fot: Paweł Kozioł
d1rfqzu

18 września w śmietniku znajdującym się przy bloku nr 77 na os. Orła Białego znaleziono ciało martwego noworodka. Chociaż od tamtej pory minęły dwa miesiące, policjantom zajmującym się tą sprawą do tej pory nie udało się ustalić tożsamości kobiety, która porzuciła swoje nowo narodzone dziecko, stąd apel o pomoc kierowany do mieszkańców.

- Wszystkie osoby, które posiadają informacje odnośnie kobiety, która na przełomie sierpnia i września była w zaawansowanej ciąży, a obecnie nie ma dziecka, prosimy o kontakt z policjantami – apeluje Dominika Bral z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. – Dla osoby, która przyczyni się do ustalenia sprawcy lub sprawców tego przestępstwa, komendant miejski policji w Poznaniu przewiduje nagrodę – dodaje.

Wszelkie informacje można zgłaszać telefonicznie w godz. od 7:30 do 15:30 pod numerami telefonów: 61 841 25 84, 61 841 25 90 lub pod całodobowym numerem telefonu 509 798 670 albo numerem alarmowym 997.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1rfqzu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rfqzu
d1rfqzu
Więcej tematów