Trwa ładowanie...

Policja wyniesie Wałęsę? Politycy proszą, by nie szedł na manifestację. "Przestrzegam ministra Błaszczaka..."

- To jest autorytet moralny, Niech on po prostu potępia te akcje, ale niech nie wychodzi na ulicę - powiedział Dariusz Rosati. Były minister spraw zagranicznych stwierdził, że chociaż szanuje decyzję Lecha Wałęsy o wzięciu udziału w kontrmiesięcznicy, to jest wielu młodych ludzi, którzy mogą to zrobić za niego.

Share
Policja wyniesie Wałęsę? Politycy proszą, by nie szedł na manifestację. "Przestrzegam ministra Błaszczaka..."
Źródło: Wikimedia Commons
d3w1ey9

- Policja być może go wyniesie, ale to będzie tragedia dla Polski – powiedział w "Faktach po Faktach" Ryszard KaliszKalisz, komentując decyzję Lecha Wałęsy o wzięciu udziału w kontrmiesięcznicy.

Michał Tusk: Razem z ojcem wiedzieliśmy, że OLT Express to była lipa

Były polityk SLD stwierdził, że "policja dzisiaj jest niezwykle upolityczniona" i podczas swoich „licznych” podróży po świecie zauważył "zły” wpływ zdarzenia z wyniesieniem Władysława Frasyniuka przez policję.

Rosati prosi Wałęsę

- Ja przestrzegam ministra Błaszczaka i komendanta policji: nie róbcie tego, bo szkodzicie Polsce - zaapelował Kalisz.

Rację przyznał mu Dariusz Rosati. - To jest jakiś ponury koszmar - stwierdził były minister spraw zagranicznych. Jego zdaniem decyzja Wałęsy budzi "szacunek", ale przestrzegałby go przed jej urealnieniem.

- To jest autorytet moralny, Niech on po prostu potępia te akcje, ale niech nie wychodzi na ulicę - stwierdził i dodał, że jest wielu młodych ludzi, którzy mogą tam przyjść za niego.

Źródło: TVN24

d3w1ey9

Podziel się opinią

Share
d3w1ey9
d3w1ey9
Więcej tematów