Trwa ładowanie...

Policja w Wadowicach szuka pedofila. Prosi o pomoc również internautów

Policja prosi o pomoc w ujęciu pedofila. Młody mężczyzna miał się dopuścić "czynu o podłożu seksualnym" wobec osoby poniżej 15. roku życia w powiecie wadowickim.
Share
Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny
Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyznyŹródło: Policja, Fot: Policja
d21a5iq

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach postępowanie przygotowawcze ws. "przestępstwa o podłożu seksualnym, do którego doszło 2 sierpnia na terenie powiatu wadowickiego" - czytamy na stronie policji.

Zobacz tez: Seksting - jak chronić przed nim dziecko?

"Prawdopodobnym sprawcą jest mężczyzna w wieku 25-30 lat. Rysopis: wzrost ok. 170-175 cm, sylwetka średnia, cera śniada, z bliznami po przebytym trądziku, włosy czarne krótkie, oczy brązowe, bez zarostu z wyraźnie wysuniętą dolną szczęką. Ubrany w podkoszulek z krótkim rękawem koloru czarnego, spodnie koloru czarnego, plecak czarny na szelkach, w uszach miał słuchawki od telefonu. Prawdopodobnie miał też ciemny tatuaż na ręce - przedramieniu (lub w okolicach przedramienia)" - informują funkcjonariusze.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa. Zapewnia anonimowość.Telefon do kontaktu KPP w Wadowicach: 33-8729200 lub nr 997 - do najbliższej jednostki Policji.

d21a5iq

Podziel się opinią

Share
d21a5iq
d21a5iq
Więcej tematów