Trwa ładowanie...
d1jlgzg

Policja poszukuje sprawcy napadu na stację benzynową na Dolnym Śląsku

Policja poszukuje mężczyzny, który w poniedziałek dokonał napadu na stację benzynową w miejscowości Twardogóra (woj. dolnośląskie). Opublikowano już zdjęcia z miejscowego monitoringu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja poszukuje sprawcy napadu na stację benzynową na Dolnym Śląsku
(Policja)
d1jlgzg

Policjanci z Oleśnicy na Dolnym Śląsku prowadzą poszukiwania sprawcy napadu, do którego doszło w poniedziałek, 15 czerwca, około godziny 13.30 na stacji benzynowej w Twardogórze.

- Mężczyzna na stację benzynową przyjechał motocyklem. Następnie, nie zdejmując kasku, wszedł do znajdującego się na stacji sklepu i sterroryzował kasjerkę przedmiotem przypominającym broń palną, żądając wydania pieniędzy. Przestępca nie czekając odepchnął pracownicę od kasy i zabrał gotówkę, po czym oddalił się jednośladem z miejsca zdarzenia – mówi st. asp. Sławomir Gierlach z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy napadu. Opublikowano właśnie zdjęcia z monitoringu stacji. Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę, ciemnoniebieskie spodnie jeansowe, sportowe buty, a na głowie miał kask motocyklowy koloru czarnego. Z miejsca zdarzenia oddalił się biało-niebieskim lub srebrno-niebieskim motocyklem marki Yamaha.

(fot. Policja)

- Świadków zdarzenia oraz osoby posiadające informacje na temat sprawcy prosimy o kontakt pod numer telefonu KPP w Oleśnicy (71) 397 62 00 lub (71) 397 62 15 lub numer alarmowy 997 – dodaje st. asp. Sławomir Gierlach.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1jlgzg

Podziel się opinią

Share

d1jlgzg

d1jlgzg
Więcej tematów