WP

Policja poszukuje mężczyzny z Nowego Sącza. Jest podejrzany o zabójstwo

Prawdopodobnie to 23-letni mieszkaniec Nowego Sącza pobił na śmierć 35-letniego Marcina z Siedlec. Policja we wtorek ustaliła tożsamość napastnika, jednak mężczyzna ukrywa się przed funkcjonariuszami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany może przebywać na terenie całej Polski
Poszukiwany może przebywać na terenie całej Polski (KMP Siedlce)
WP

Do tragedii doszło 5 grudnia w Siedlcach. W bramie kamienicy przy ulicy Piłsudskiego znaleziono ciało 35-latka, który mieszkał w pobliżu. Miał obrażenia głowy zadane prawdopodobnie tępym narzędziem. Chwilę wcześniej kłócił się z jakimś mężczyzną w okolicach sklepu - informuje tygodniksiedlecki.com.

We wtorek policja ustaliła tożsamość człowieka, z którym kłócił się 35-letni Marcin. Okazało się, że to 23-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. Nie wiadomo jednak, gdzie teraz przebywa. Może znajdować się w dowolnym miejscu na terenie Polski. Policja prosi wszystkich, którzy mają informację na ten temat o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod numerem telefonu 25 643 23 60 lub 112.

WP

Nagroda za znalezienie sprawcy

Rodzina zabitego Marcina wyznaczyła 5 tys. nagrody za wskazanie miejsca pobytu podejrzanego. Sprawą zajmuje się również Biuro Detektywistyczne Weremczuk&Wspólnicy. Detektywi założyli na Facebooku profil pod nazwą "Znajdź zabójcę", gdzie opublikowali film z monitoringu sklepowego, na którym znajduje się poszukiwany człowiek.

źródło: tygodniksiedlecki.com

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP