Trwa ładowanie...
d2gmsfh

Policja opublikowała list gończy za "Hossem"

Policja opublikowała rano list gończy za Arkadiuszem Łakatoszem, pseudonim "Hoss". 49-latek jest podejrzany o oszustwa metodą "na wnuczka" na łączną kwotę ponad 1,4 mln złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany Arkadiusz Łakatosz.
Poszukiwany Arkadiusz Łakatosz. (Policja)
d2gmsfh

List gończy wydała kilkanaście godzin wcześniej Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Na podstawie tego dokumentu mężczyzna, w ostatnim czasie przebywający na terenie Poznania, jest poszukiwany przez policję w całym kraju.

- Zgodnie z treścią listu gończego wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki policji lub prokuratora - powiedział Michał Gaweł z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.

Jak przypomniał, każdemu kto przekaże informacje o miejscu pobytu mężczyzny śledczy zapewniają anonimowość. Za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi do lat 5 więzienia.

W piątek po południu wielkopolska policja podała, że funkcjonariusze, którzy mieli doprowadzić "Hossa" do aresztu śledczego, nie zastali go pod adresem wskazanym w nakazie wydanym przez sąd. W czwartek sąd zdecydował, że podejrzany o wyłudzenia metodą na wnuczka ma trafić do aresztu, przychylając się do zażalenia prokuratury na niearesztowanie mężczyzny przez sąd niższej instancji.

d2gmsfh

Podziel się opinią

Share
d2gmsfh
d2gmsfh