Trwa ładowanie...

Pokazał jak Aleksandra Dulkiewicz kupowała wódkę. Dziennikarz pożegnał się z pracą

Portal Trojmiasto.pl poinformował, że dziennikarz, który jako pierwszy udostępnił nagranie Aleksandry Dulkiewicz robiącej alkoholowe zakupy, "odchodzi z redakcji". "Jest w okresie wypowiedzenia" - dodano.

Share
Pokazał jak Aleksandra Dulkiewicz kupowała wódkę. Dziennikarz pożegnał się z pracą
Źródło: Twitter
d1ppoxc

Internet obiegło ostatnio nagranie jak prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz w obstawie trzech ochroniarzy udała się do supermarketu po butelkę wódki i napoje gazowane.

Portal Trojmiasto.pl poinformował teraz, że chociaż to ich dziennikarz jako pierwszy upublicznił nagranie, zrobił to nie na stronie redakcji, ale na prywatnym koncie twitterowym.

"Nagranie nie ukazało się w portalu. Post był niezgodny z naszymi zasadami korzystania z mediów społecznościowych. Maciej Naskręt jest obecnie w okresie wypowiedzenia i odchodzi z naszej redakcji" - napisano.

d1ppoxc

Część trójmiejskich dziennikarzy wskazuje, że ujawnienie nagrania nie było powodem zwolnienia. Ich zdaniem Naskręt był już wcześniej na wypowiedzeniu i ma przejść do Radia Gdańsk.

Dulkiewicz komentuje

Przypomnijmy, że nagranie z jednego z popularnych dyskontów było szeroko komentowane. Niektórzy uznali, że zabieranie ochroniarzy na alkoholowe zakupy to przesada. Inni skupiali się na stawianiu pytania, dlaczego wideo z monitoringu wyciekło do sieci. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

W sobotę do sprawy odniosła się sama klientka - Aleksandra Dulkiewicz. We wpisie na Facebooku zaznaczyła, że ma nadzieję na wyciszenie całej dyskusji na ten temat.

d1ppoxc

"Następnym razem zanim coś wejdzie do mediów społecznościowych, niech zostanie 'dokładnie sprawdzone' i pozyskane w legalny sposób" - skomentowała prezydent Gdańska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ppoxc

Podziel się opinią

Share
d1ppoxc
d1ppoxc
Więcej tematów