Trwa ładowanie...

Pokazał jak Aleksandra Dulkiewicz kupowała wódkę. Dziennikarz pożegnał się z pracą

Portal Trojmiasto.pl poinformował, że dziennikarz, który jako pierwszy udostępnił nagranie Aleksandry Dulkiewicz robiącej alkoholowe zakupy, "odchodzi z redakcji". "Jest w okresie wypowiedzenia" - dodano.

Share
Pokazał jak Aleksandra Dulkiewicz kupowała wódkę. Dziennikarz pożegnał się z pracą
Źródło: Twitter
d3nsbob

Internet obiegło ostatnio nagranie jak prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz w obstawie trzech ochroniarzy udała się do supermarketu po butelkę wódki i napoje gazowane.

Portal Trojmiasto.pl poinformował teraz, że chociaż to ich dziennikarz jako pierwszy upublicznił nagranie, zrobił to nie na stronie redakcji, ale na prywatnym koncie twitterowym.

d3nsbob

"Nagranie nie ukazało się w portalu. Post był niezgodny z naszymi zasadami korzystania z mediów społecznościowych. Maciej Naskręt jest obecnie w okresie wypowiedzenia i odchodzi z naszej redakcji" - napisano.

Część trójmiejskich dziennikarzy wskazuje, że ujawnienie nagrania nie było powodem zwolnienia. Ich zdaniem Naskręt był już wcześniej na wypowiedzeniu i ma przejść do Radia Gdańsk.

Dulkiewicz komentuje

Przypomnijmy, że nagranie z jednego z popularnych dyskontów było szeroko komentowane. Niektórzy uznali, że zabieranie ochroniarzy na alkoholowe zakupy to przesada. Inni skupiali się na stawianiu pytania, dlaczego wideo z monitoringu wyciekło do sieci. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

d3nsbob

W sobotę do sprawy odniosła się sama klientka - Aleksandra Dulkiewicz. We wpisie na Facebooku zaznaczyła, że ma nadzieję na wyciszenie całej dyskusji na ten temat.

"Następnym razem zanim coś wejdzie do mediów społecznościowych, niech zostanie 'dokładnie sprawdzone' i pozyskane w legalny sposób" - skomentowała prezydent Gdańska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3nsbob

Podziel się opinią

Share
d3nsbob
d3nsbob
Więcej tematów