Trwa ładowanie...

Aleksandra Dulkiewicz o zakupie wódki: "Faktycznie źle to wygląda"

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zabrała głos ws. swoich alkoholowych zakupów. "Kupiłam krówkę, a cole były małe" - napisała na swoim koncie na Facebooku.

Share
Aleksandra Dulkiewicz o zakupie wódki: "Faktycznie źle to wygląda"
Źródło: twitter.com
dzuce1q

Internet obiegło nagranie jak prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz w obstawie trzech ochroniarzy udała się do supermarketu po butelkę wódki i napoje gazowane.

Wideo było szeroko komentowane. Niektórzy uznali, że zabieranie ochroniarzy na alkoholowe zakupy to przesada. Inni skupiali się na stawianiu pytania, dlaczego nagranie z monitoringu wyciekło do sieci. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Dulkiewicz: Na zdrowie

Teraz głos ws. zabrała sama klientka popularnego dyskontu Aleksandra Dulkiewicz.

dzuce1q

"Od dwóch dni wielu pyta: 'Ola czy to prawda, że kupiłaś 0,5 litra i aż 2 cole?'. Panowie 'redaktorzy' autorzy 'hit newsa' postawili mnie w trudnej sytuacji, bo faktycznie źle to wygląda... Dlatego wyjaśniam: kupiłam krówkę, a cole były małe" - napisała na Facebooku Dulkiewicz.

Zaznaczyła, że ma nadzieję na wyciszenie całej sprawy. "Następnym razem zanim coś wejdzie do mediów społecznościowych, niech zostanie 'dokładnie sprawdzone' i pozyskane w legalny sposób" - dodała prezydent Gdańska.

"Na zdrowie" - zakończyła.

Zobacz wideo ze sklepowego monitoringu:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzuce1q

Podziel się opinią

Share
dzuce1q
dzuce1q
Więcej tematów