Trwa ładowanie...

Podejrzany o zabójstwo mieszkanki Mrągowa był stalkerem

Prokuratura sprawdzi, czy mrągowska policja zrobiła wszystko co należy w sprawie kobiety zastrzelonej na Osiedlu Mazurskim. Okazało się, że 50-latka składała dwa razy zawiadomienie na Cezarego F., który miał ją nękać przed śmiercią.

Share
Podejrzany o zabójstwo mieszkanki Mrągowa był stalkerem
Źródło: iStock.com
d128zpa

O tragicznym wydarzeniu pisaliśmy w niedzielę. Cezary F. został tydzień temu zatrzymany. Mężczyzna był poszukiwany po tym, jak znaleziono ciało jego znajomej na Osiedlu Mazurskim w Mrągowie. 50-letnia kobieta miała osiem ran postrzałowych, w tym jeden strzał został oddany w serce. Nie byli parą, łączyła ich jedynie znajomość.

Prokuratura ujawniła w piątek, że aresztowany mężczyzna był stalkerem kobiety. Wiele razy ją nachodził, nękał i groził jej. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie sprawdzi, czy policjanci z komendy powiatowej w Mrągowie nie dopełnili obowiązków. Kobieta informowała policję, że Cezary F. jest jej stalkerem.

Groził swojej znajomej

Pierwsze zawiadomienie o stalkingu ofiara złożyła 1 sierpnia tego roku. Zeznała, że Cezary F. od lipca nachodzi ją w domu, wydzwania do niej. Potem wycofała to zawiadomienie. Kolejne złożyła 23 sierpnia. Zeznała, że od 11 sierpnia mężczyzna znowu ją niepokoił, dzwonił wiele razy, wysyłał SMS-y, groził jej i dobijał się do mieszkania. Potem jeszcze dwa razy zgłaszała się na policję, twierdząc, że agresja mężczyzny narasta. Na dwa dni przed morderstwem, policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Przesłuchała pierwszych świadków.

d128zpa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d128zpa

Podziel się opinią

Share
d128zpa
d128zpa
Więcej tematów