Trwa ładowanie...
d3oe3sl

Podczas kongresu z udziałem prezydenta policjanci mieli... ukraść noże

Zatrzymano trzech policjantów podejrzanych o to, że w trakcie odbywającego się w Poznaniu Kongresu 25-lecia Samorządu Terytorialnego ukradli trzy noże o wartości około tysiąca złotych. Jeden z funkcjonariuszy już stracił pracę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podczas kongresu z udziałem prezydenta policjanci mieli... ukraść noże
(MTP Poznań)
d3oe3sl

Pod koniec ubiegłego tygodnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się Kongres 25-lecia Samorządu Terytorialnego, w którym wzięło udział około tysiąca samorządowców – m.in. wojewodów, starostów, wójtów, prezydentów miast, burmistrzów z całej Polski. W piątek na kongresie pojawił się także prezydent Bronisław Komorowski.

Jak się okazało, w trakcie imprezy doszło do skandalu. Policjanci z Biura Spraw Wewnętrznych zatrzymali trzech pracujących przy zabezpieczeniu wydarzenia funkcjonariuszy, którzy podczas służby mieli ukraść trzy ceramiczne noże o wartości ok. tysiąca złotych.

- Jeden z nich już został wydalony ze służby przez komendanta miejskiego policji, a dwaj pozostali mający mieć związek ze sprawą, zostali zawieszeni w obowiązkach – informuje Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Poznań-Grunwald.

Zenon Kubiak, Wirtualna Polska

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3oe3sl

Podziel się opinią

Share

d3oe3sl

d3oe3sl
Więcej tematów