Pobity 3,5-latek trafił do szpitala w Grudziądzu. Zatrzymano partnera matki

W grudziądzkim szpitalu walczy o życie 3,5-letnie dziecko, które w poniedziałek zabrało z domu pogotowie. - Ponieważ obrażenia dziecka mogły być wynikiem działania osób trzecich, poinformowaliśmy policję - powiedział dr Piotr Brzeziński, ordynator oddziału anestezjologii i intensywnej terapii dla dzieci. Ratowników wezwał partner matki. Mężczyzna twierdził, że chłopczyk spadł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sprawie zatrzymano 30-latka
W sprawie zatrzymano 30-latka (WP.PL)
WP

- Prowadzimy czynności w sprawie spowodowania uszkodzeń ciała dziecka. Sprawa jest rozwojowa. Ze względu na jej dobro oraz czynności, które zamierzamy wykonać, na razie nie będziemy szczegółowo o niej informować - powiedział w rozmowie z portalem pomorska.pl Marcin Licznerski, prokurator w Grudziądzu.

WP

3,5-latek trafił do grudziądzkiego szpitala w poniedziałek. - W stanie głębokiej nieprzytomności, z upośledzeniem oddechu, ale z zachowaną akcją serca. Ponieważ obrażenia dziecka mogły być wynikiem działania osób trzecich, poinformowaliśmy policję - stwierdził dr Piotr Brzeziński, ordynator oddziału anestezjologii i intensywnej terapii dla dzieci grudziądzkiego szpitala.

Ratowników wezwał partner jego matki. Mężczyzna twierdził, że dziecko spadło. Szpital poinformował o sytuacji policję. Z nieoficjalnych informacji portalu wynika, że obrażenia są zbyt poważne, by były efektem upadku.

Wstrząsające nagranie. Brutalne pobicie nastolatki w Bydgoszczy

WP

Policja zatrzymała w związku ze sprawą 30-latka. - Nasze działania są bardzo szeroko zakrojone. Zbieramy materiał dowodowy. Przesłuchujemy świadków. Współpracujemy w tej sprawie z ośrodkiem pomocy rodzinie - powiedział rzecznik grudziądzkiej policji Maciej Szarzyński.

Źródło: pomorska.pl

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP